(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Добра багато не буває

  • 07 травня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 167
  • Автор: admin
  • 0
Післявеликодні свята, які в народі називають «маївка», гордо жевріють червоним у календарі. Як показує практика, колір не завжди має значення. Для героїв нашого часу такого поняття, як «відпочинок», не існує. «Зробити паузу» за принципом однієї з реклам неможливо: захист Батьківщини — понятя цілодобове. А як відомо, на любов відповідають любов’ю. З часів перебування наших хлопців на передовій автівки з гуманітарною допомогою не зупиняються. 
Так 29 і 30 квітня наші волонтери-правосекторівці відвідали батальйон імені генерала Сергія Кульчицького. Зібране добро вразило не лише око, а й зігріло душу. Серед продуктів та речей першої необхідності наші хлопці дістали те, що за гроші купити не можна, — дитячі малюнки. На перший погляд банальне словосполучення за останній рік можна почути майже у кожному дошкільному та навчальному закладі. Однак те, що для більшості може здатися буденним, для солдатів є невід’ємним. Наймолодші вихованці ЗОШ № 8 та ДНЗ «Журавонька» передали нашим воїнам намальоване. На тему підтримки АТО у хід ішли фарби, олівці, фломастери. Долучилася до юних художників і малеча Вишеньківської ЗОШ. Здавалося б: що тих папірців з дитячими «карлючками»? У бійців вони користуються неабияким попитом: кожен намагається взяти собі якомога більше тепла дитячих долонь, яке гріє на відстані. 
Однак, як кажуть, не все так добре склалося, як гадалося. Перш ніж волонтери передали бійцям отримане від малечі, у свій бік встигли почути те, що «на голову не налазить». Так,  завідувач ДНЗ «Світлячок», що на вул. Френкеля, 5, Ганна Шаломєєва відмовилася доносити ідею до батьків та дітей, та ще й, м’яко кажучи, нахамила. Алла Миколаївна заргументувала своє рішення тим, що їй набридла війна. Мало того, що сказала «ні», так ще й вимагала прізвище та ім’я волонтера для подальших скарг! Хм... цікаво: а кому скаржитися з «аля проблемою»: «У мене попросили дитячі малюнки і я відмовила!»? 
Попри це батальйон імені генерала Сергія Кульчицького висловлює величезну подяку ЗОШ № 8 (заступник директора з виховної роботи — Олена Коломієць), ДНЗ «Журавонька» (завідувач — Тамара Пінчук) та    Вишеньківській ЗОШ (директор — Лілія Гурська), які, окрім дитячих живописних шедеврів, зібрали ще й продукти харчування та предмети особистої гігієни. Адже добра багато не буває!
Яніна Сурма
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.