(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Бориспільський міський голова проти створення Люстраційного комітету?

  • 07 травня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 180
  • Автор: admin
  • 0
Дивовижні події останнім часом стали розгортатися у міській владі. Позаминулої середи міський голова Анатолій Федорчук та секретар міськради Володимир Пилипчук проіґнорували скликання позачергової сесії Бориспільської міської ради за ініціативою 22 депутатів зі винесеним до порядку денного єдиним питанням — про створення у Борисполі Люстраційного комітету.
Що цікаво, очільник міста нібито «дав добро» на проведення «позачерговки», але час її проведення чомусь був призначений на приймальні день і години міського голови! А ще цікавіше: незважаючи, що заява 22 депутатів з вимогою скликати позачергову сесію МР була подана першою, трохи згодом, за ініціативою секретаря МР, міському голові була подана зустрічна заява з підписами інших 16 депутатів, які були проти проведення вказаної позачергової сесії. Тож засідання ситуативної більшості депутатів (22>16) проіґнорували і мер, і секретар МР, та й «їхні» депутати не прийшли, тим самим не забезпечивши необхідного кворуму, немов натякаючи на розгляд цього питання на черговій сесії МР, яка запланована на 19 травня.
Виходить, за сприяння секретаря МР, і думається, не без відома міського голови, знову був утворений поділ нашого депутатського корпусу на «своїх» і «не дуже…», як це вже було за часів Януковича? 
У свою чергу, ті депутати, що прийшли на призначений час позачергової сесії, ухвалили рішення все ж таки утворити, але поки що не комітет, а люстраційну комісію, розширивши нею постійну депутатську комісію з питань реґламенту та депутатської етики, контролю за виконанням рішень ради, законності, правопорядку, взаємодії із засобами масової інформації, залучивши до неї представників громадськості міста. 
Вадим ШАПОШНІКОВ
Далі буде.
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.