(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Е–врядування та бібліотека

  • 28 травня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 274
  • Автор: admin
  • 0
      25 травня в міській центральній бібліотеці Борисполя було людно і гамірно. Проходили зйомки соціального відеоролику, ініційовані Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX ). Тема проекту – електронне врядування. Цей 30-секундний фільм будуть транслювати багатьма телевізійними каналами. Мета проекту - наблизити актуальну інформацію до користувача та привернути увагу владних і бізнесових структур до питання комп"ютерізації бібліотек.
     Головною складовою електронного урядування є електронний уряд, який визначає новий спосіб взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування з громадянами на основі активного використання інтернет-технологій з метою підвищення ефективності надання державних послуг. 
     В бібліотеці крім традиційних послуг відвідувачу допоможуть зареєструвати дитину до дошкільного закладу, подати документи для нарахування субсидій чи пенсії, а вимушено переміщеним особам – скористатися корисною інформацією міграційної служби.
    Сучасна бібліотека надає бібліотечні послуги з використанням інтернету, який міцно увійшов у наше життя. Це і доступ до порталу державних та муніціпальних послуг, на яких можна вирішити наступні питання:
- Видача дозволів
- Реєстрація
- Легалізація документів
- Визнання певного статусу, прав особи та інше.
     У нашій бібліотеці кожен громадянин може поспілкуватись з міським головою через Skype, що економить час.
     Ми чекаємо на Вас, шановні, і спробуємо максимально допомогти Вам у наданні актуальної інформації. Адже поінформованість покращує рівень життя. Ви ж пам"ятаєте, що володіє світом той, хто володіє інформацією!

Жанна КРУЧИНІНА,
директор МЦБС

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.