(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Міське свято «Випускник–2015» — особлива традиція Борисполя

  • 04 червня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 185
  • Автор: admin
  • 0
30 травня за традицією у місті Борисполі відбулося свято «Випускник−2015», але цього року воно було особливим, бо припало на святкування 1000-ліття від першої писемної згадки про місто.

На свято завітали почесні гості: заступник голови Київської обласної державної адміністрації Дмитро Христюк та виконувач обов’язків директора департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Віра Рогова, які привітали випускників зі святом, засвідчили повагу інтелектуальній молоді міста й подякували педагогічним працівникам за якісну підготовку школярів і високий професіоналізм.
Офіційним моментом заходу було вручення золотих та срібних медалей і грошових премій 39 випускникам, які за результатами зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації підтвердити високий рівень знань, на прийомі у міського голови Анатолія Федорчука. Батьки випускників-медалістів одержали подяки виконавчого комітету Бориспільської міської ради за зразкове виховання дітей. Звучали слова вдячності з уст медалістів на адресу міської влади, навчальних закладів та управління освіти і науки Бориспільської міської ради. Начальник управління освіти і науки Бориспільської міської ради, Заслужений працівник освіти України Тетяна Чернойван повідомила офіційні результати достатнього та високого рівнів знань випускників міста, що становили 53 % у порівнянні з 40 % по всій Україні, чим підтвердила високу оцінку якості освіти навчальних закладів міста, а також побажала випускникам успішного вступу у вищі навчальні заклади.
Після офіційного прийому у міського голови випускники одержали в навчальних закладах міста документи про повну загальну освіту державного зразка на шкільних святах з нагоди випускного. Звучали слова вдячності учителям класним керівникам та адміністраціям шкіл з уст батьків випускників та самих одинадцятикласників.
Та найочікуванішою подією року і цього дня стала традиційна хода одинадцятикласників центральною вулицею міста. На 348 випускників прийшли подивитися не тільки рідні та друзі, а й громада міста. Колону очолили заступник голови Київської обласної державної адміністрації Д. Христюк, виконувач обов’язків директора департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації В. Рогова, міський голова А. Федорчук, його заступники, начальник управління освіти і науки Бориспільської міської ради Т. Чернойван, представники депутатського корпусу, працівники управління і науки Бориспільської міської ради та керівники навчальних закладів міста. Випускниками міста було пошановано пам’ять загиблих солдатів, Героїв Небесної сотні, воїнів-афганців, покладено квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку, Павлу Чубинському. Колона випускників була прикрашена синьо-жовтими кульками, що символічно ознаменовували державну символіку та патріотизм.
Наприкінці вечора на центральному стадіоні міста відбувся концерт, під час якого було вручено 7 випускникам атестат Польської гімназії «Совард» м. Ченстохова у рамках проекту «Європейський освітньо-інформаційний проект впровадження для української учнівської молоді паралельного навчання», подарунки всім випускникам міста від Бориспільської міської ради, а саме відеофільми про їхнє шкільне життя. Бориспільський міський голова вручив диплом Лауреата Премії імені Павла Чубинського Бориспільської міської ради випускнику Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» — загальноосвітня школа І ступеня» Андрію Лехану, який відповідно до чинного положення про Премію набрав максимальну кількість балів за результатами інтелектуальних конкурсів та творчих змагань і встановив рекорд серед Лауреатів цієї Премії минулих років. Грошовий еквівалент Премії становить 2000 грн.
Концерт завершився словами благословення від батьків, які випустили голубів у небо, та шкільним вальсом — символом прощання з дитинством. Міське свято «Випускник–2015» ще раз засвідчило, що громада міста є патріотами малої батьківщини та України.

borispol-rada.gov.ua

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.