(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Останній дзвоник на Бориспільщині з Арсенієм Яценюком

  • 04 червня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 190
  • Автор: admin
  • 0
У п’ятницю, 29 травня, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, голова Київської обласної держадміністрації Володимир Шандра та голова Бориспільської районної держадміністрації Дмитро Воронін завітали до села Щасливе, щоб привітати випускників, педагогів та батьків зі святом Останнього дзвоника.
Під час урочистої промови до випускників Щасливського навчально-виховного комплексу Арсеній Яценюк наголосив: «Ви — майбутнє нової європейської України. Найбільший актив держави — це не нафта і не газ. Це розумна українська молодь… Ставте перед собою найбільш амбіційні цілі — і ви їх обов’язково досягнете. Будьте найкращими, найсильнішими і найрозумнішими. Вірте у майбутнє, вірте у власну країну, і за неї і за себе треба боротися!».
Голова уряду поспілкувався із дітьми, які будуть оздоровлюватися у літньому мовному таборі і вивчатимуть англійську мову разом із американськими волонтерами.
Вітаючи із завершенням навчального року, керівники бажали учням ніколи не зупинятися на досягнутому, а новий досвід застосовувати на благо України. «Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому! Старайтеся діставати нові знання, отримувати новий досвід та застосовувати його на благо України, своєї сім’ї та малої батьківщини», — зауважив голова КОДА Володимир Шандра. Очільник Бориспільщини Дмитро Воронін додав: «Перед вами стоїть шлях, яким буде рухатися вся наша країна. Вам будувати майбутнє!». Також він побажав випускникам максимально реалізуватися в житті та досягти поставлених цілей.
Найкращі учні — призери районних та обласних олімпіад та переможці конкурсу захисту науково-дослідницькх робіт Малої академії наук, а також педагоги, які готували дітей до навчальних змагань, були нагороджені грамотами, подяками, квітами від управління освіти РДА та його начальника Миколи Неруша особисто.
Сільський голова Микола Шмаюн від імені сільради вручив колективу НВК сертифікат на суму 120 тисяч гривень для придбання путівок для оздоровлення дітей та 32 тисяч гривні — для роботи пришкільного оздоровчого табору. А благодійний фонд «Єдина Бориспільщина» передав школі Подяку за активну матеріальну-технічну підтримку добровольчих та правоохоронних батальйонів у зоні АТО.
По завершенню урочистої лінійки директор Щасливської школи Юрій Йовбак подякував педагогічному колективу, дітям та батькам за наполегливий труд у навчанні та благословив випускників у доросле життя батьківським словом: «Летіть із Богом!».
Сьогодні Щасливський НВК — один із найкращих навчальних закладів України, де нараховується близько 900 дітей. Понад 10 % із них — діти-переселенці із зони АТО. Більше сотні дітей — футболісти Академії ФК «Шахтар», які були змушені переїхати на Бориспільщину через військовий конфлікт на сході України.

За інф. Бориспільської РДА у ФБ

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.