(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

«Альтіс-Девелопмент»: сучасне житло за доступними цінами

  • 17 червня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 130
  • Автор: admin
  • 0
11 червня на забиванні першої палі на вул. Толстого, 1 були присутні директор генпідрядної компанії ТОВ «Провідні технології будівництва» Василь Карпенко, представники девелоперської компанії ТОВ «Альтіс-Девелопмент», представники замовника будівництва ТОВ «БМУ-53», головний архітектор Борисполя Вадим Парасочка, заступник міського голови Людмила Ковальова, керуюча справами міськвиконкому Людмила Передерей. Освятив місце новобудови протоієрей Микола, настоятель Свято-Миколаївського храму.
«Житловий будинок № 1» — це сучасна багатосекційна будівля, яка зводиться за технологією монолітно-каркасного будівництва з якісними ергономічними плануваннями квартир і можливістю сформувати сучасний інтер’єр open-space. На першому поверсі будуть розміщені комерційні приміщення — супермаркет, ресторан, аптека тощо. З другого поверху — одно-, дво- і трикімнатні квартири площею від 37 до 72 кв.м. Дев’ятий і десятий поверхи займуть дворівневі квартири (від двох до п’яти кімнат), загальною площею від 80 до 143 кв. м.
При проектуванні «Житлового будинку № 1» будівельна компанія застосувала комплексний підхід до створення й організації житлового простору. За словами директора ТОВ «Альтіс-Девелопмент» Вадима Карпенка, буде організовано високий ступінь безпеки: територія буде закритою і матиме охорону. Навколо багатоповерхівки буде обладнано сучасний дитячий і спортивні майданчики, ландшафтний дизайн із місцями для відпочинку і вигулу домашніх тварин. Прибудинкова територія дозволяє облаштувати достатню кількість місць для паркування машин. Обслуговуватиме будинок компанія «ЖЕК-53».
Новобудова у Борисполі відрізняється лаконічним дизайном і якісними матеріалами. Для підтримки «візуальної чистоти» фасаду, будівельна компанія обладнає кожну квартиру навісними кронштейнами для кондиціонерів, а на даху буде встановлено конструкцію для монтажу супутникових антен.
Монолітний каркас надає можливість перепланувати квартири і не обмежує дизайнерські фантазії, а якісне технічне оснащення гарантує комфорт і затишок у кожній оселі. Будинок буде забезпечений системою індивідуального опалення: у кожній квартирі встановлять двоконтурні газові котли BIASI RINNOVA (Італія), які забезпечать не лише тепло, але й гаряче водопостачання. 
Для кращого доступу світла будуть встановлені панорамні енергозберігаючі вікна з німецькими двокамерними склопакетами. Кожна квартира матиме металеві вхідні двері і сучасні сталеві радіатори. 
Дуже важливо, що багатоповерхівка зводиться неподалік центру й залізничного вокзалу і має зручну транспортну розв’язку.
Купити квартиру в Борисполі від «Альтіс-Девелопмент» сьогодні — це надійно, вигідно і престижно. Адже компанія пропонує доступне і якісне житло. Репутація ТОВ «Альтіс-Девелопмент» пройшла перевірку часом і ґрунтується на постійній взаємодії з клієнтами. Вони завжди готові пред’явити поточні результати роботи. Кожен покупець квартири у Борисполі у житлових комплексах у будь-який час може дізнатися, як іде будівництво, і навіть особисто переконатися, наскільки якість житла відповідає його очікуванням. При реалізації всіх своїх проектів забудовник створює затребувані і якісні продукти: новобудови відповідають усім сучасним стандартам. 
Компанія «Альтіс-Девелопмент», заснована 2008 року, здійснює професійний менеджмент інвестиційних проектів нерухомості. Основним завданням є створення, реалізація та подальший розвиток об’єктів житлової і комерційної нерухомості. Фахівцями компанії здійснюється повний цикл управління проектами — від стадії розробки концепції до введення об’єкта в експлуатацію.
На сьогодні введені в експлуатацію житлові будинки у Борисполі, офіс представницького класу у місті Києві та ТЦ «METRO Cash and Carry» у Житомирі. 
Накопичений досвід дозволив створити ефективну структуру управління проектами і гарантувати якість робіт з чіткими термінами реалізації. Компанія «Альтіс-Девелопмент» активно співпрацює з провідними вітчизняними та іноземними проектними бюро, інжиніринговими компаніями, а також регулярно розширює власні можливості, шляхом впровадження нових будівельних технологій і сучасних методів управління.
Всю необхідну інформацію можна дізнатися за телефоном: 044-277-277-0.
Декларація про початок виконання будівельних робіт зареєстрована департаментом ДАБІ у Київській обл. 22.05.2015 № КС 083151420049.
Лариса ГРОМАДСЬКА
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.