(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Спартакіада патріотів

  • 01 липня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 282
  • Автор: admin
  • 0
В останню суботу червня на міському стадіоні «Колос» та території міського Парку культури і відпочинку відбулася міська спартакіада серед громадських патріотичних та політичних партій. Захід присвячувався загиблим воїнам України, бійцям Національної гвардії, прикордонних військ, волонтерам АТО, які віддали найдорожче — свої життя за звільнення окупованих територій України у Донецькій та Луганській областях від російськими найманців та місцевих бандформувань. 
 
Ця спартакіада, яку без прибільшення можна назвати патріотичною, організовувалася небайдужими до долі нашої Батьківщини та її захисників громадянами Бориспільщини, у яких, окрім небайдужості, є гаряче патріотичне серце, чиста душа та велика віра у краще майбутнє неньки України! 
Назвемо всі десять громадських організацій та політичних осередків, що функціонують у нашому місті, команди від яких взяли участь у цьому пам’ятному патріотично-спортивному заході, перелічивши у тому порядку, у якому вони, згідно з жеребкуванням, пройшлися урочистою ходою під час відкриття заходу на Бориспільському міському стадіоні «Колос:
 
- Бориспільська міська організація ветеранів України; 
- Бориспільський міська організація партії ВО «Батьківщина»;
- Бориспільська міська організація «Союз-Чорнобиль»; 
- Бориспільський міський осередок Радикальної партії Олега Ляшка;
- Бориспільський міський осередок партії «Правий Сектор»;
- Бориспільська міська громадська організація волонтерів АТО «Територія підтримки»;
- Бориспільський міська партійна організація ВО «Свобода»; 
- Бориспільська міськрайонна організація ТСО України (Товариства сприяння обороні України); 
- Бориспільська міська організація ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів);
- Бориспільський міський військово-патріотичний клуб «Ратоборець». 
 
Чекали також на участь у спартакіаді команд від міських організацій політичних партій «Удар» Віталія Кличка, «Самопоміч» та «Народний фронт». Але… не дочекалися. Не патріоти?
В урочистому відкритті змагань поруч з почесними гостями заходу — бориспільськими воїнами АТО — взяли участь міський голова А. С. Федорчук, депутати Бориспільської міської ради Е. В. Берестюк, М. П. Костянець, А. К. Пасічний, І. В. Петренко, В. А. Шапошніков, заступник Бориспільського міського голови, депутат міської ради Л. В. Пасенко, керівники партійних осередків міста, громадських патріотичних організацій, волонтери АТО, керівники мережі фізичної культури та спорту реґіону, громадяни Бориспільщини.
Зі словами щирої подяки ратному труду воїнів АТО виступили міський голова Анатолій Федорчук, депутат Бориспільської міської ради, один із головних організаторів спартакіади Ігор Петренко, депутат Бориспільської міської ради, голова міської організації ветеранів України Анатолій Пасічний.
Учасники спартакіади поклали корзини з квітами до могили загиблих земляків — воїнів АТО, членів екіпажу військового літака АН-30 та до меморіалу Героїв Небесної Сотні у Бориспіль. Хвилиною мовчання вшанували всіх загиблих патріотів України під час кривавих подій на столичному Майдані Незалежності та під час проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях. 
За дорученням міського голови спартакіаду відкрив головний суддя змагань, автор цих рядків. 
До програми спортивних змагань входило 7 видів спорту. Організації змагалися у киданні ваги на дальність, кульовий стрільбі з пневматичної гвинтівки, перетягуванні линви, дартсу, настільного тенісу, шахам та змішаній легкоатлетичній естафеті 4 х 100 м. Тож переможцями у цих видах спорту відповідно стали команди Бориспільської міської організації ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Бориспільського міського осередку Радикальної партії Олега Ляшка, Бориспільської міської громадської організації волонтерів АТО «Територія підтримки», Бориспільської міської організації партії ВО «Батьківщина», Бориспільського міського осередку партії «Правий Сектор», Бориспільської міськрайонної організації ТСО України (Товариства сприяння обороні України) та Бориспільської міської організації ветеранів України.
В урочистій обстановці вказаним командам були вручені малі спортивні Кубки та дипломи 1-го ступеня.
А головний трофей спартакіади за 1-е загальнокомандне місце за підсумками всіх семи видів спорту вибороли вдруге поспіль представники оборонного товариства (Бориспільської міськрайонної організації ТСО України). Перший такий успіх у них був два роки тому. Тоді подібна спартакіада була приурочена пам’яті ліквідаторів аварії на Чорнобильської АЕС. Срібний Кубок за 2-е загальнокомандне місце знайшов свою адресу у волонтерів АТО (громадської організації «Територія підтримки»), який отримали її керівники — Сергій Нікітюк та Анатолій Коломієць. Представники «Правого сектору» вибороли бронзові нагороди спартакіади, у яких, до речі, в активі ще два командних призових місця з окремих видів програми змагань.
Не залишилися без нагород і переможці в особистих заліках За 1-3 місця вони отримали медалі відповідного ґатунку та спортивні грамоти. Володарями спортивних нагород стали Олександр Левченко, Сергій Горін, Павло Шульга, Олександр Косинський, Ігор Парнак, Павло Лазоренко (всі — з метання ваги на дальність); Катерина Даниленко, Тетяна Дмітрієва, Микола Шеремет, Євген Горленко, Ігор Петренко (кульова стрільба); Олег Бойко, Микола Сьомка, Олег Верес та Олег Гузеватий (шахи); Олександр Мицик, Лілія Маркевич (настільний теніс); Володимир Шваґрун, Михайло Парфенюк, Ярослав Монастирський, Павло Шульга (перетягування линви) та інші.
Всього в цей день на п’єдестал пошани для отримання своїх спортивних нагород піднялися понад 60 учасників спартакіади. 
По закінченню урочистої процедури нагородження, учасників змагань привітав патріотичними піснями під гітарний супровід депутат Бориспільської міської ради, «свободівець» Вадим Шапошніков. Пісні у його виконані аудиторією стадіону були сприйняті схвально і тепло. 
Віталій КУБОВ,
головний суддя спартакіади.
Фото Ю. Слюсара
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.