(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Підтримка «особливого статусу» Донбасу — зрада тисяч українців, які загинули на фронті за цілісність України

  • 31 липня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 258
  • Автор: admin
  • 0
Підтримка більшістю коаліції спільно з «Опозиційним блоком» та іншими «недобитками» Партії реґіонів змін до Конституції України, які передбачають «особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей», – це зрада тисяч українців, які загинули на фронті російсько-української війни, борючись за цілісність України, та десятків тисяч тих, хто нині зі зброєю в руках відстоює єдину, соборну Україну. Окрім того, це плювок в обличчя мільйону переселенців, які були вимушені бігти від так званих «ДНР-ЛНР».
Ми вже мали приклад із «автономією» Криму і добре знаємо, чим це закінчилося: втратою півострова. Можливість визначення окремим законом «особливого статусу» окупованих територій Донбасу — це ще один крок до знищення державного суверенітету і територіальної цілісності України. І саме цього домагається Кремль. Москві потрібна «автономія» для Донбасу, де коштом українського бюджету будуватиметься «русскій мір». Не спромігшись взяти нас приступом, тепер Путін намагається діяти підступом, розповсюджуючи ракову пухлину так званих «особливих статусів» і «автономій».
Позитивне голосування цього зрадницького рішення стало можливим лише завдяки підтримці, яку надали фракціям коаліції голоси «Опозиційного блоку» та інших залишків Партії регіонів — груп «Відродження» і «Воля народу».
«Свобода» вкотре наголошує на тому, що відновлення місцевого самоврядування на окупованих територіях Донбасу можливе лише після повернення повного контролю України над цими територіями, вигнання російських окупантів та позбавлення виборчих прав їхніх місцевих пособників. Саме за це сьогодні і борються на передовій російсько-української війни понад 1000 свободівців, незалежно від колишніх посад і регалій, а також десятки тисяч наших співвітчизників з усієї України.
  
Олег ТЯГНИБОК,
голова партії ВО «Свобода»
blogs.pravda.com.ua  
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.