(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

ЗВЕРНЕННЯ

  • 07 серпня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 232
  • Автор: admin
  • 0
Усі ми стали заручниками недолугої політики, непрофесійності та непорядності чиновників у вищих ешелонах влади.
Ситуація критична, терміново потрібні зміни, але лише 7 відсотків населення України вірять, що потрібно боротися за свою долю на мирних Майданах, а значна кількість готова боротись по-іншому…
Люди у відчаї, зневірені, в глибокій депресії. Їх поглинули страх, бідність і біль.
Пройдисвіти від політичних партій, чиновники всіх рівнів, працівники силових структур, оточення президента — більшість із них, немовби ненажерлива зграя, накинулись на Україну, на громадян України і стрижуть, стрижуть, стрижуть, — уже зі шкірою, уже до крові, уже до смерті…
Янукович накивав п’ятами, а система, яку він створив, при якій гроші стояли над силою Права, над силою Закону, ще з більшим розмахом працює на «реформаторів», на тих, хто давав клятвенні обіцянки на Майдані і хто зрадив Майдан. Наввипередки крадуть всі відкрито, нахабно, цинічно. і жодного покарання за злочини.
У кабінетах чиновників, у судах, у прокуратурі, в системі МВС продовжують безкарно творити свавілля ставленики Януковича. Корупція «як чума» знищує нашу державу, а нас запевняють, що «буде краще, — потерпіть».
Який вихід? Як діяти?
Ми всі добре розуміємо, що історію творять особистості.
Україна страждає від того, що на державному рівні немає таких особистостей, але… на місцевому рівні вони є на кожній виборчій дільниці і ви їх знаєте.
Громадська організація «Боротьба з корупцією та незаконною діяльністю» закликає жителів Борисполя до боротьби за свою гідність на місцевому рівні.
Законодавство України, зокрема Конституція України і навіть не досконалий Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», дають таке право.
Ми маємо можливість змінювати своє майбутнє на краще.
Яким чином?
Пропонуємо перші три основні складові:
1. На виборах до Бориспільської міської ради, на кожній виборчій дільниці, потрібно проголосувати лише за своїх (кращих з кращих), тих, хто живе поруч з вами і ви можете їм довіритися.
Не повірити, а довіритися!
Тобто жодного голосу за парашутистів, за прибульців у м. Бориспіль, за тих, хто оббирав вас, «допомагаючи» вирішувати питання, за посланців від популярних  політичних партій!
Виключно за своїх віддати голоси, щоб це були ваші представники, представники громади міста, які дійсно здатні і готові представляти і відстоювати ваші інтереси. 
2. Обрані вами депутати міської ради будуть мати можливість провести перевірку на відповідність працівників міськвиконкому і структурних підрозділів, керівників підприємств та установ займаним посадам і при необхідності змінити їх. Залишити лише тих, хто здатний професійно працювати на розвиток міста. Буде також створена муніципальна міліція.
3. Обговорити, розробити і затвердити стратегічний план розвитку нашого міста. Хороший господар не чекає, коли йому щось кинуть «згори», а сам мислить, як заробляти кошти. Бориспіль, Бориспільський район, Київська область є дуже привабливими для іноземних інвесторів.
Яскравим прикладом для нас можуть бути міста Ужгород, Львів та рішучі дії голови держадміністрації Одеської області шановного Михайла Саакашвілі.
Після об’єднання територіальних громад зміниться територіальний устрій і можливості розвитку зростуть в рази.
Для виконання зазначеного виборці не повинні віддавати свої голоси за вікна, двері, дешеві дитячі майданчики та електролампочки на електроопорах. Патріотична молодь зобов’язана допомогти своїм бабусям і дідусям, щоб вони вкотре не наробили помилок, повіривши красивим, щедрим обіцянкам і не спокусившись на пакунки з гречкою.
Потрібно не голосувати, а обирати і вибрати здібних, освічених, порядних, патріотичних людей, тих, хто сьогодні нас захищає, тих, хто вболіває за наше місто і готовий працювати на його розвиток.
Усі разом ми зобов’язані не дати можливості окремим пройдисвітам-депутатам та шулерам-чиновникам, які переважно не відповідають займаним посадам, перетворити наше місто в спальний район Києва зі щільною багатоповерховою забудовою. При реалізації такого плану, вони отримають мільйони доларів США, а нам подарують екологічну проблему, проблему виживання та знівелюють унікальність нашого міста. Потрібно зробити вибір раз і назавжди: Бориспіль — для жителів міста, а не для шахраїв!
Обрані депутати повинні бути здатні створювати сприятливі умови для інвесторів — прийняти необхідні рішення, провести обговорення з громадою, оформити необхідні юридичні документи. Наша громадська організація має можливість звернутися до відповідних комітетів Верховної Ради України й отримати консультації та допомогу юристів-міжнародників, які мають досвід у залученні іноземних інвестицій.
Гроші з неба не падають — їх потрібно заробляти, а можливості є дуже і дуже великі. Потрібно вірити і діяти.
Зароблені кошти зможемо використати для дитсадків, шкіл, лікарень, соціального захисту населення, благоустрою міста і його розвитку.
Сьогодні Україну намагається знищити агресор («старший» брат, сусід), і це дуже страшно, адже історія повторюється, коли билися брат з братом. На цій війні ми втрачаємо найкращих, —патріотів України. Але знищують наших захисників не тільки найманці і посланці Путіна, а й різна нелюдь, нечисть, яка жирує в Україні. Це і шулери від силових структур, Міністерства оборони та олігархи — авторитети в Донецькій і Луганській областях. Вони на крові та на смерті наших воїнів створили договірний бізнес на мільярди гривень. Війна для них — це джерело наживи. 
Наші втрати стали великими тому, що Генеральний штаб, прислужливий самородок — міністр оборони, який закінчив лише школу міліції, були не здатні планувати і проводити бойові операції, а в багатьох випадках була зрада.
Шокуючий вчинок також здійснив Президент України Петро Порошенко, нагородивши державними нагородами видатних слуг Януковича і таким чином ласкаво запросив їх у свою команду. Складається враження, що радники Президента України, його оточення, втратили відчуття реальності, втратили розум і такими нагородами принизили сотні тисяч учасників Майдану, загиблу Небесну Сотню, захисників Вітчизни і виборців України. 
Так, Україна страждає, але крига скресла, і наша держава очиститься від різного мотлоху, як очищуються ріки навесні.
Незважаючи на зраду, на страшну несправедливість, сини України борються, народ України допомагає — і ми переможемо.
Небайдужих жителів міста, які поділяють нашу точку зору, запрошуємо об’єднуватися і створювати сильну команду, а потім, коли Президентом України буде підписаний Закон «Про вибори…», обговоримо подальші дії.
Закликаємо виборців міста Борисполя бути розсудливими і, перш ніж голосувати, поміркувати про майбутнє своїх дітей і онуків. 
Ми готові надавати консультації і правову допомогу та зустрічатися з виборцями на кожній виборчій дільниці.
Вибір за вами: залишати все так, як є, чи обрати кращих та поборотися за зміни у нашому місті і за кращу долю.
Свої пропозиції надавайте за телефонами: 097-655-36-79, 050-629-02-62 та на електронну пошту: borotbakor@ex.ua.
 
О. БЛАГОВ,
голова ГО «Боротьба з корупцією та незаконною діяльністю»
 
P.S. Обговорюйте і передавайте звернення іншим.
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.