(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Колишні «реґіонали» у Київоблраді «розпиляли» близько 300 мільйонів гривень

  • 07 серпня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 244
  • Автор: admin
  • 0
30 липня 2015 року відбулась позачергова сесія Київської облради під головуванням екс-«реґіонала» Ярослава Добрянського. Більшість, яка складається із колишніх депутатів-«реґіоналів», без обговорення ухвалила низку рішень, що містять очевидну корупційну складову, зокрема завищені закупівельні ціни. Своєю чергою, пропозиції і зауваження «свободівців» були проігноровані та відхилені. У зв"язку із провалом люстраційної кампанії на загальнодержавному рівні й відсутності покарання поплічників Януковича у місцевих радах — колишні «реґіонали» відчувають безкарність і активно пиляють бюджет області.
«Свободівці» вносили пропозиції про обговорення найбільш важливих питань, але провладна більшість іґнорувала їх.
Так, на початку сесії голова фракції націоналістів Сергій Калішук заявив про незаконні дії Головного управління Держземагентства у Київській області. 4 квітня 2014 року агентство надало громадянину Євгену Вишнякову дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в адміністративно-територіальних межах селища міського типу Згурівка у розмірі 70 га для ведення фермерського господарства. Конфлікт полягає в тому, що ці земельні ділянки попереднім рішенням відводились учасникам російсько-української війни. Таким чином Держземагентство просто обмануло бійців на догоду інтересам агроолігарха.
Крім того, «свободівець» Тарас Чабан наголосив на завищених цінах на закупівлю медичного обладнання: «Я знайшов фіброгастроскопи за ціною від 9 до 15 тисяч доларів, апарати ультразвукової діагностики від 10 до 25 тисяч доларів, апарати ультразвукової діягностики експертного класу від 30 до 50 тисяч доларів, що за нинішнім курсом долара в 1,5-2, 3 рази менше запропонованої ціни при розрахунках потреб у ресурсному забезпеченні пунктів 10 та 11 Київської обласної програми «Онкологія». Я впевнений, що це чергова спроба «розпиляти» бюджетні кошти через завищені ціни на медичне обладнання!» — наголосив націоналіст.
Викликає підозру і спрямування коштів із обласного бюджету для поповнення статутного капіталу комунального підприємства Київської обласної ради «Реклама». Кошти спрямовують на удосконалення статутної діяльності підприємства. Йдеться про 22 112 350 грн. із рахунку спеціального фонду. За ці кошти планувалось збудувати сучасний дозвільний центр, проте й досі відсутні: кошторис, проект, ділянки та дозвільна документація.
Сергій Калішук запропонував замість проєктів із явно вираженою корупційною складовою спрямувати кошти на допомогу сім’ям загиблих бійців, але депутати проігнорували пропозицію, як і всі инші зауваження націоналістів.
По всіх цих питаннях депутати-«свободівці» вже скерували відповідні звернення до правоохоронних органів. 
Прес-служба ВО «Свобода» 
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.