(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Два ювілеї

  • 12 серпня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 270
  • Автор: admin
  • 0
Ось вже й почався останній літній місяць 2015 року.
В цьому році славетним Повітряно-десантним військам виповнюється 85 років з дня заснування.
Починаючи з першого десантування озброєного загону 2 серпня 1930 року під час військових навчань під Києвом, доблесні Повітряно-десантні війська пройшли довгий, тернистий  і  героїчний шлях.
Шлях, під час  якого, були подвиги оспівані у піснях і віршах, а також страшні і не поправні втрати бойових друзів. Але це не зламало бойовий дух тих воїнів, які служили, служать і будуть служити в Повітряно-десантних військах.
 
Ніхто крім нас не зробить те,
що слід зробити.
Ніхто крім нас не піде в пекло на поклон!
Ми зараз тут, бо маємо тут бути!
А тут війна, тут смерть, тут свій закон…
 
Всі ці нелюдські труднощі тільки загартовують цих воїнів, які на прикладі минулих поколінь воїнів Хасану і Халкін-Голу,  Радянсько-фінського конфлікту, Другої світової війни, Афганістану, Нагорного Карабаху, Югославії , В’єтнаму та Іраку продовжують з честю і гідністю служити своїй державі, примножуючи славу України. Ніколи і ніхто не забуде ні днів, ні років відданих службі у десанті, ні товаришів і друзів, які були під час цієї служби, особливо тих, хто віддав своє життя за те, щоб ми жили. Під час всіх святкувань кожен третій тост піднімається за тих, хто не з нами. За тих хто навіки прославив десант.
І незважаючи ні на що, Повітряно-десантні війська і нині на вістрі всіх подій. Хлопці у беретах і тільниках кольору неба з честю і гідністю несуть стяг України, здійснюючи безпрецедентні  чудеса хоробрості, відваги і честі, про що свідчать не тільки визнання їх заслуг і подвигів народом України, а й всім світом.
Вітаючи Крилату Гвардію з 85-річчям, Бориспільщина вітає свого сина, народного героя, ветерана Повітряно-десантних військ Ашота Айрапетяна (на фото), з 50-річчям.
Ти з хлопцями в однім строю і кажеш: «ВДВ – я вас люблю!»
«Ашот, все починається з тебе. Такі люди, як ти творять майбутнє нашої країни — прекрасне,щасливе майбутнє! Гасло «НІХТО, КРІМ НАС!» — дієве, воно звучить у твоєму серці, його чує народ, його чуємо ми, воїни-десантники другого батальйону  95-ої бригади; бажаємо тобі, друже, мирного неба над головою, міцного здоров’я, сімейного благополуччя та довгих років щасливого життя. Адже щоб там не було, наш девіз «НІХТО, КРІМ НАС».             
Наталія,
м. Бориспіль
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.