(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Крилата піхота

  • 12 серпня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 301
  • Автор: admin
  • 0
Україно! Ти — душа планети, ти — серце Європи. Весь світ, затамувавши подих, дивиться на тебе, на твоїх синів і дочок, які, будучи миролюбивими людьми, взяли до рук зброю, щоб боронити кордони своєї Батьківщини.
Народні герої… Їх багато, але особливої шани та поваги заслуговують десантники 95-ої Житомирської аеромобільної бригади, воїни Повітряно-десантних військ, які нещодавно відзначали своє знаменне свято. Почуття гордості та радості не зникло в кожного з нас, хто вас знає.
«Сила, відвага та честь!», — які влучні слова вашого гасла! Саме такими рисами характеру наділені ви. Кістяк  другого батальйону 95-ої аеромобільної бригади складають десантники перших хвиль мобілізації. Вони загартовані боями в Донецькому аеропорту, Пісках, Дебальцево, горі Карачун. І в Авдіївці вони показали свою відвагу та майстерність. Щодень відбивали по кілька наступів противника: проросійські бойовики з 21- ої години вечора починали «концерт у виконанні Мінських домовленостей» – обстрілювали з танків, мінометів, крупнокаліберної зброї. Перші відкривали вогонь і перші просили перемир’я (щоб прийшов черговий гумконвой). І як тільки прийде чергова допомога з Росії, відновлювали бойові дії. І навіть в таких умовах «дотримання Мінських домовленостей» житомирські десантники відмінно працюють на лінії прямого зіткнення з ворогом: узгоджена дія штурмовиків, злагоджена робота кулеметників: зміна позицій, робота парами, і поки одні перезаряджають, інші прикривають своїх товаришів гранатометним вогнем. 
Рішучі та зосереджені, врівноважені та  витривалі,    добрі та веселі – так, це ви – НАШІ ГЕРОЇ !
Мир і процвітання наша країна здобуде завдяки таким, як ви. Таких людей, як у нас, немає ніде, і нам заздрить увесь світ. Будь-яка інша країна може розробити нові технології, купити винаходи й збагатити    свою землю, але таких людей, як у нас, не матиме.
У протидії агресору створюється нова Україна. І НІХТО,КРІМ НАС не створить її такою новою, як ми хочемо. Мрія про таку бажану і довгоочікувану перемогу ні на мить не покидає кожного з нас: 
ПЕРЕМОГА НЕ ЗА ГОРАМИ – ВОНА З НАМИ!
Зараз, як ніколи, армія й нард - єдині. Ми ,народ, подаємо вам руку  допомоги, і ви її міцно тримаєте. РАЗОМ МИ – СИЛА
Наташа,
м. Бориспіль
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.