(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

П’ять місць, які варто відвідати на День Незалежності України

  • 19 серпня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 262
  • Автор: admin
  • 0
Вихідні на День Незалежності — чим не привід відірватися від звичного маршруту і поїхати в невеличку подорож Україною?  Пропонуємо вам перелік місць, куди можна податися, аби відчути подих історії, пройнятися духом патріотизму та відчути свою належність до української нації.
Древній Київ у «Парку Київська Русь» 
(Київська область, Обухівський район, с. Копачів) 
Театралізація далеких історичних подій: билини про Аскольда та Олега, про Апостола Андрія Первозванного, про княгиню Ольгу, виступи колективів народної творчості, турнір кінних лучників, старовинні обряди на Русі, середньовічні хороводи — у Древньому Києві гості почуваються частиною одного великого дійства. У програмі свята заплановані також танцювальні флеш-моби, створення живого інтерактивного годинника України, майстер-клас із володіння середньовічною зброєю, для відвідувачів працюють такі експозиції: істричного костюма, дерев′яного зодчества, суднобудування.
Львів
Відсвяткувати День Незалежності у Львові приїздять туристи не лише з України, а й із-за кордону. На святі, яке триває тут майже тиждень, можна взяти участь у конкурсах, майстер-класах, відвідати виставки та концерти. Поціновувачі танців і музики зберуться традиційно на площі Ринок. Саме тут 20−24 серпня пройде Міжнародний фестиваль фольклору «Етновір». Зазвичай участь у цьому фесті беруть колективи з різних країн світу: Іспанія, Італія, Туреччина, Польща, Білорусь — всі вони представляють свою культуру, традиції, кухню. 
Сорочинський ярмарок
Напередодні Дня Незалежності, з 18 по 23 серпня, Великі Сорочинці запрошують на ярмарок. Виступи народних колективів, конкурси, фестивалі тривають тут упродовж шести днів. На майстер-класах можна навчитися: танцювати гопак, виготовляти ляльки-мотанки, гончарні вироби, вишивати, плести з лози, ліпити з глини, робити іграшки зі скла, плести з газет. Цікавими є і кулінарні майстер-класи, на яких діляться секретами приготування страв української кухні. 
Вишиванковий фестиваль в Одесі
Стартує цей фест 21 серпня і триватиме до 24 включно. У рамках фестивалю −  підняття 24-метрового прапора України над Потьомкінськими сходами. 24 серпня можна буде побачити живий вишиванковий ланцюг. Тут же відбудеться фіксація рекорду кількості вишиванок в Одесі. Під час святкування пройдуть майстер-класи з традиційних ремесел, покази українського одягу та вишиванок, діятиме виставка-ярмарок народних майстрів.
Десятий ювілейний фестиваль історичних реконструкцій «Стародавній Меджибіж 2015»
Цьогорічна програма фестивалю містить, окрім традиційних середньовічних боїв, показові  виступи реконструкторів  епохи XVII століття. Глядачі стануть свідками реконструкції битви за фортецю, боїв на шаблях. Для охочих спробувати свої сили у фехтуванні та танцях цієї епохи влаштують відповідні майстер-класи. Також організатори приготували цікаві конкурси не лише для дорослих, а й для дітей, спортивні ігри, велику битву подушками, заїзд колони байкерів до фортеці, фаєр-шоу, виступи музичних гуртів. Триватиме дійство з 21 до 24 серпня. 
Олена Короленко
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.