(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Губернатор-втікач Київщини Присяжнюк приїхав покерувати виборами для Кремля

  • 19 серпня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 255
  • Автор: admin
  • 0
У центрі України Путін спробує здійснити реванш не через «Опозиційний блок», а через аграрних олігархів і корумпованих чиновників.
Про це заявив правозахисник, голова Київського обласного комітету «Правозахист» Сергій Юрчик, коментуючи заяви президента Росії, повідомляє UAinfo.
Також він вважає, що з Криму до Києва біглий екс-губернатор Анатолій Присяжнюк міг приїхати для контролю виборів на Київщині за завданням Кремля.
За словами правозахисника, «Опозиційний блок» — це бутафорія, яка камуфлює справжній реванш старої системи у виконанні олігархів і корумпованих чиновників, котрі раніше практично всі входили до «Партії регіонів» і «Сильної України».
«У Київській області сьогодні реваншистською силою є команди корумпованих мерів і чиновників держадміністрацій, які збилися в партію»Наш край», — підкреслив Сергій Юрчик.
На його думку, ще один важіль впливу з російського боку — аграрні олігархи.
«Непрозорий бізнес аграрних олігархів Київщини довгий час був пов"язаний з багаторічним губернатором області Анатолієм Присяжнюком... Давайте не забувати, що в команді Присяжнюка були Віктор Гудзенко (колишній зам.губернатора, нині нардеп), Олександр Мостіпан (депутат облради від ПР), Микола Каплун (депутат облради від «Сильної України») та інші впливові земельні латифундисти», — вважає правозахисник.
Сергій Юрчик впевнений, що через своїх соратників вчорашній господар Київської області здатний істотно вплинути не передвиборчий процес.
Про колишнього заступника Анатолія Присяжнюка Віктора Гудзенка раніше писали як про постачальника страусячих яєць для Януковича.
Микола Каплун відомий завдяки земельним скандалам на Київщині, пов"язаними з незаконним захопленням земель і фальсифікацією договорів оренди його фірмами.
Як повідомлялося, президент Росії Владімір Путін, перебуваючи в Криму, заявив, що в Україні введена практика «зовнішнього управління» країною. Незважаючи на це, російський президент запевнив, що Україна буде будувати майбутнє з Росією.
Нещодавно розшукуваний правоохоронцями екс-голова Київської ОДА Анатолій Присяжнюк був помічений журналістами в Києві. До цього повідомлялося, що Анатолій Присяжнюк перебуває в Криму.
 
За матеріалами: «Багнет»
На фото —  Анатолій Присяжнюк.
Джерело фото: tsn.ua
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.