(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Співпраця — запорука успіху

  • 17 вересня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 267
  • Автор: admin
  • 0
Сьогодні в роботі бібліотек пріоритетним залишається національно-патріотичне виховання підростаючого покоління. Ми раді співпрацювати з громадськими організаціями та політичними партіями, закладами освіти і культури, з творчими особистостями.
10 вересня в інформаційно-довідковому центрі міської бібліотеки пройшов семінар для вчителів праці сільських шкіл Бориспільського району «Залучення учнів до надбання української культури на уроках обслуговуючої праці», організований відділом освіти райдержадміністрації.
Учасники семінару ознайомились з діяльністю Творчої майстерні, засідання якої проходять щочетверга о 15.00 в приміщенні міської бібліотеки.
На зустріч завітали народні майстри — подружжя Сергія та Олени Кравчунів.
Олена Іванівна представила свою колекцію ляльок-мотанок і цікаву розповідь про історію виникнення української ляльки, її особливості на Бориспільщині, поінформувала присутніх про діяльність «Бориспільської спілки художників».
Сергій Степанович продемонстрував кілька своїх картин та представив книгу «Казочки з Баришполя», наголосивши на важливості вивчення літературної та наукової спадщини нашого земляка Павла Платоновича Чубинського.
З теплими словами привітання звернулася до вчителів бориспільська письменниця Світлана Тимченко. Вона зауважила, що тільки спільними зусиллями можна досягти результатів. І заявила про свою готовність до співпраці зі школою будь-якого села району.
Бориспільська міська дитяча бібліотека, що входить до складу Бориспільської МЦБС, є методичним центром для шкільних бібліотек міста і району. Вже стало традицією проведення осінніх семінарів в рамках співпраці бібліотек системи з освітньою галуззю. Тема цьогорічного семінару шкільних бібліотек — «Зміст, завдання та пріоритетні напрямки діяльності бібліотеки загальноосвітніх закладів в сучасних умовах». 
Провідний бібліотекар дитячої бібліотеки Надія Смоліна надала методичну консультацію з питань планування масової роботи по національно-патріотичному вихованню на 2015/2016 навчальний рік. 
Співпраця закладів освіти з бібліотекою — запорука успіху у виховній роботі молоді.
    
Жанна КРУЧИНІНА,
директор Бориспільської МЦБС    
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.