(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Олег Тягнибок: В Україні почалися репресії проти неугодних та політичні переслідування

  • 17 вересня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 269
  • Автор: admin
  • 0
14 вересня 2015 року XXXII З’їзд ВО «Свобода» розпочався біля слідчого управління міліції. Такий початок роботи зумовлений тим, що лідера націоналістичного об’єднання Олега Тягнибока викликали на допит. Звертаючись до делегатів, очільник «Свободи» підкреслив: у країні розпочалися репресії та переслідування за політичними ознаками, що є неприпустимим у правовій державі. На його переконання, допит зумисно призначили на 14 вересня, аби перешкодити «Свободі» взяти участь у майбутніх місцевих виборах.
 
Голова ВО «Свобода» зазначив, що з’їзд розпочинається у безпрецедентних умовах — біля слідчого управління міліції: «Ми вимушені це робити у зв’язку з певними юридичними моментами, бо є ймовірність, що я не зможу повернутися до ведення з’їзду. Відповідно, це могло би стати юридичною підставою, через неможливість підписати протокол, для того, аби не допустити «Свободу» до участі у місцевих виборах.
Те, що в Україні відбуваються політичні репресії та політичне переслідування, зараз абсолютно очевидно. Кілька політичних партій, які прийшли до влади, розпочинають використовувати адмінресурс, аби впливати на своїх конкурентів. Влада безпідставно «призначає винних» у вчиненні злочинів, які сама собі нафантазувала. Влада оголошує свій сценарій злочину, який згодом слідство, прокуратура підлаштовують під свої дії. Так само усі бачили, як затримували людей, порушуючи законодавство, — усе робиться, як за часів режиму Януковича та совєцькоі влади. Ще однією чіткою ознакою політичного переслідування є те, що слідчі вимагають від затриманих зізнатися в тому, що вони є членами нашої політсили».
Олег Тягнибок звернув увагу присутніх і ЗМІ на очевидну вибірковість «правосуддя по-аваковськи»:
«Коли в країні будь-кого затримують за якийсь злочин — за корупцію чи хабар — ніхто не оголошує політичну приналежність того ймовірного злочинця. Але якщо це стосується будь-кого, хто може мати бодай мінімальне ймовірне відношення до «Свободи» — одразу трублять про причетність до нас — це чітка ознака політичного переслідування. Політичне переслідування — це також те, що у затриманих, які перебувають в ІТТ, вибивають свідчення, буцімто «Свобода» це терористична організація і що голова партії безпосередньо причетний до якихось «вказівок». Це команда й замовлення влади, а «правоохоронці» це виконують.
Те, як відбувався суд над Юрієм Сиротюком, — повна сваволя! День перед тим, як було оголошено про ймовірне затримання Сиротюка на 2 місяці, також відбувалося засідання суду. Тоді усе йшло ніби у нормальному режимі, до зали могли зайти журналісти й усі охочі, не було перепон. Але вже наступного дня увесь зал суду був забитий міліціянтами, яких було аж 63 — пресу не допускали, жоден охочий не міг увійти, заледве потрапили туди народні депутати. Зрозуміло, що це свідчить про поінформованість правоохоронців про те, що Сиротюка буде заарештовано — і це відкрита ознака політичних репресій, бо наперед було відоме рішення суду. Це підтверджує, що рішення було підготовлене заздалегідь. І все це — попри неспростовні аргументи адвокатів, попри відповіді Сиротюка — усе це вже не мало значення.
Політичні репресії очевидні навіть у тому, що нині мало відбутися апеляційне засідання щодо 16-річного школяра, однак суддя пішов у відпустку, а неповнолітній юнак хай сидить…
Це не європейська держава, це не цивілізована країна! Тому керманич МВС Аваков як безпосередній виконавець цих злочинів має піти у відставку, бо поки він буде керувати міліцією — чесного слідства ніколи не буде, це абсолютно очевидно. В Україні мають зупинити репресії, і для «Свободи» найбільш важливо, аби слідство відбулося справедливо та відповідно до закону!».
Прес-служба ВО «Свобода»
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.