(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Перебіг виборчого процесу

  • 24 вересня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 289
  • Автор: admin
  • 0
16 вересня 2015 року Бориспільська міська виборча комісія, на підставі відомостей про кількість виборців, що проживають на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці (м. Бориспіль), які були надані відділом ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Бориспільської міської ради, утворила територіальні виборчі округи для проведення виборів депутатів Бориспільської міської ради. Відомості про утворення територіальних виборчих округів відділом ведення Державного реєстру виборців передано до Центральної виборчої комісії, яка оприлюднила ці дані на своєму сайті. А Бориспільська міська виборча комісія рішення про утворення одномандатних, територіальних виборчих округів оприлюднює у місцевих друкованих засобах масової інформації або в інший, визнаний виборчою комісією, спосіб.
 
18 вересня Центральна виборча комісія завершила процес надання дозволу громадським організаціям мати офіційних спостерігачів під час місцевих виборів. Такий дозвіл отримали 83 громадські організації.
20 вересня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, на якому розглянуто питання про Перелік політичних партій, якими прийнято рішення про участь їх місцевих організацій у чергових виборах депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, перших виборах депутатів рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року було встановлено таке.
Центральна виборча комісія відзначила, що в установлений Законом строк – не пізніш як за 35 днів до дня голосування, тобто до 19 вересня 2015 року включно – до Комісії надійшли документи щодо участі у відповідних виборах від 142 політичних партій та прийняла постанову ЦВК від 20 вересня 2015 року № 352 «Про Перелік політичних партій, якими прийнято рішення про участь їхніх місцевих організацій у чергових виборах депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, перших виборах депутатів рад об’єднаних територіальних громад та відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року» до якого ввійшли 132 партії. 
Разом з тим, документи 10 політичних партій, що надійшли до Центральної виборчої комісії, оформлено з порушенням встановлених вимог.
 
Висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду міського голови та внесення до відповідної територіальної виборчої комісії документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду міського голови розпочинається з 21 вересня до 30 вересня 2015 року включно.
До 01 жовтня 2015 року включно відповідна територіальна виборча комісія приймає рішення про реєстрацію кандидата (кандидатів) у депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови або про відмову в реєстрації.
Початок передвиборної агітації з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів.
 
С. Ф. ТАРАСОВА, 
начальник відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Бориспільської міської ради
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.