(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Олена АЛЄКСЄЄНКО: «Гідно захищатиму інтереси своїх земляків в облраді!»

  • 19 жовтня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 287
  • Автор: admin
  • 0
Серед кандидатів від ВО «Свобода» до Київської обласної ради є жінка. Знайомтеся: Алєксєєнко Олена Володимирівна, 1970 року народження, фінансовий директор ФОП Калін В. М. Вона балотується по 64-му виборчому округу нашого міста. 
 
— Олено Володимирівно, аби представити Вас нашим виборцям, кілька запитань... Як давно Ви в «Свободі? Чому вона Вам імпонує?
— У «Свободі» я вже понад 5 років. Вважаю, що Україна процвітатиме як держава лише тоді, коли у ній пануватиме українська націоналістична ідеологія. Саме таку ідеологію нині і сповідує Всеукраїнське об’єднання «Свобода».
Націоналізм у своїх ідеях орієнтується на плекання глибокого традиціоналізму у світовідчуттях, бо це витворює міцну духовну платформу для суспільства.
— Хіба нам цього сьогодні не бракує?
— Так, бракує. Націоналізм постійно апелює до пробудження національної героїки і волюнтаризму, які автоматично роблять суспільство мобілізованим, дисциплінованим, наступальним.
— А чи можна здолати без цього міцний російський шовінізм в Україні?
— Ні, не можна. Бо український націоналізм плекає містичну переконаність в цінності рідної мови, культури, ментально-звичаєву характеристику, тому він єдиний здатен створити в етнічному суспільстві етику системної оборони від асиміляції-космополітизації.
Ця партія мені справді імпонує, бо саме вона ставить завдання зупинити реванш олігархічної диктатури та антиукраїнських сил, зупинити контрреволюцію негідників. Бо олігархи природних монополій, виробників теплової, електричної енергії своєю драконівською політикою не просто обдерли українців, але й акумулювали в себе величезні кошти. Звичайно, ті гроші вони пустять на підкупи, на вибори, аби ще більше укріпити свою владу і свій статус безкарних, аби далі чинити злочини.
— Ви балотуєтеся до Київської обласної ради по 64-му територіальному округу міста Борисполя. Наскільки орієнтуєтеся у його проблемах?
— Мій округ у буквальному сенсі потерпає від недостатньо розвиненої соціальної інфраструктури. Бракує як загальноосвітніх шкільних, так і дошкільних навчальних закладів. Замість цього з’являються житлові будівлі, які нічим не забезпечуються — навантаження зростає на старі водопровідно-каналізаційні та газово-електричні мережі. Складається таке враження, що Бориспіль поступово хочуть перетворити в один зі спальних районів столиці. Вважаю, що місто повинне мати і нову будівлю музичної школи, і не один будинок культури. У Бориспіль безперешкодно входять гіпер- і супермаркети, а ось малий і середній бізнес просто виживають. Необхідно розвивати транспотно-пасажирське сполучення з віддаленими кутками міста та сприяти покращенню стану доріг в окрузі. Вживати заходи щодо ліквідації старих й унеможливлювати виникнення нових стихійних сміттєзвалищ, сприяти збереженню зелених зон, які ще дивом збереглися до цього часу, створенню нових місць відпочинку громадян...
— Що зараз можете сказати своїм виборцям, які 25 жовтня прийдуть на виборчі дільниці?
— Хотілося б, щоб мешканці округу, по якому я балотуюся, підтримали єдину жінку-бориспільку, свою землячку, яка гідно представлятиме інтереси своїх виборців в обласній раді. У разі обрання мене депутатом, мною буде сторена «гаряча лінія», куди може звернутися кожен мешканець мого округу.
Запитував Мстислав КУТАЛО
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.