(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

У столиці пройшов «Марш Героїв»

  • 19 жовтня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 280
  • Автор: admin
  • 0
14 жовтня 2015 року, на свято Покрови та з нагоди 73-ї річниці створення Української повстанської армії Всеукраїнське об’єднання «Свобода», «Правий сектор», Організація українських націоналістів та Конгрес українських націоналістів розпочали у столиці України святкові заходи. У рамках «Маршу Героїв» на Михайлівській площі у Києві розпочався святковий мітинг, у якому взяли участь понад 10 тисяч українців.
 
«Марш Героїв» прибув до ізолятора тимчасового тримання (пров. Косогірний, 7), де утримують політв’язнів, зокрема заступника Голови ВО «Свобода» з воєнних питань, народного депутата України VII скликання, директора Недержавного аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень» Юрія Сиротюка.
Звертаючись до учасників маршу та заґратованих політв’язнів, Олег Тягнибок зазначив:
«Понад 10 тисяч українців прийшли до стін цієї тюрми, аби висловити вам, новітнім політв’язням, нашу підтримку й привітати вас із великим українським святом Покрови, із Днем захисника України, який цьогоріч уперше відзначаємо на державному рівні, із Днем українського козацтва, бо ви — справжні козаки-герої. І головне — ми прийшли привітати вас як нащадків героїв УПА.
Слава героям УПА, на історії боротьби яких ви також вчилися! І слава вам, новітнім героям України, політв’язням, які, без сумніву, недовго сидітимуть за ґратами!
Хлопці, маєте знати: ми обов’язково вас визволимо. Ви будете на волі, і ми разом будуватимемо нашу велику Україну задля наших дітей та майбутніх поколінь. Тримайтеся, браття, і ми обов’язково переможемо диктатуру тих негідників, які влаштували контрреволюцію й прагнуть реваншу!».
Олег Тягнибок, звертаючись до українців, зазначив:
«… День захисника України — це, без сумніву, наша перемога. Але боротьба за Україну триває, бо є зовнішній ворог на сході, і маємо внутрішнього ворога — олігархічну диктатуру, яка прагне реваншу.
Як і раніше, першими репресують українців-патріотів, кидають за ґрати усіх, хто боровся і бореться за волю Української держави. Нині ми прийшли до ІТТ і СІЗО, аби підтримати наших політв’язнів та славити героїв УПА. Ми прийдемо і до в’язниці, куди кинули автора терміну «Революція гідності» Юрка Сиротюка, й підтримаємо його. А репресії, що зараз тривають, це агонія влади і демонстрація їхнього безсилля та страху!».
Лідер «Свободи» зачитав лист політв’язня Юрія Сиротюка, у якому, зокрема, йдеться, що репресії — це лише спроба зупинити українську націю, що взагалі не можливо, бо перемога українців неминуча.
Олександр Мирний звернувся до учасників заходу:
«Наші пращури заповідали нам вибороти соціальну і національну справедливість. Але те, що маємо зараз — це уряд заробітчан: не всі говорять українською, не усі мають наше громадянство. Вони розглядають Україну як місце тимчасового збагачення.
Є зараз соціальна справедливість? Тарифи, зменшення зарплати, падіння економіки… Натомість, влада збільшує податки, набирає борги, бо їхні діти не сплачуватимуть їх, а наші — будуть, бо нам тут жити. То що, маємо на це заплющити очі, не виходити на протести? Ні, ми маємо право протестувати і будемо це робити!».
Екс-віце-спікер парламенту VII скликання Руслан Кошулинський, звертаючись до учасників мітингу, наголосив: «Наші попередники передали нам уміння перемагати ворога. Це наше вміння і наша традиція. Ті, хто воював, багато не говорять, тож бажаю вам здоров’я тіла і духу, бо це дасть нам змогу перемагати. Дякую, що ви є, що плекаєте українську традицію і творите українську перемогу!».
Після вшанування загиблих у російсько-українській війні до учасників мітингу звернувся вояк УПА Теодор Дячун: «Ми вели святу боротьбу з усіма окупантами, які топтали наші землі. На жаль, зараз не маємо такої держави, за яку гинув український цвіт. Зараз маємо Іловайськ, Дебальцеве і крок за кроком здаємо наші землі. Наші правителі не сприймають клич «Геть від Москви!» і ведуть свою приховану політику. Хочу спитати коменданта Майдану від патріотів-майданівців пана Парубія: які сни йому сняться, що ні один «беркутівський» кат не сидить за ґратами, а сховався під крилом Авакова? Розумію, що марна справа питати тих, у кого совість спить… Зараз хочуть знищити «Свободу», бо вона їм як кістка в горлі, ненависть їм не дає дихати. «Свободівці», тримайтеся — народ вас підтримає! Слава Україні!».
Представник «Правого сектора» Андрій Шараскін підкреслив, що нині Україна відзначає передусім духовну перемогу української нації: «Зараз ми всі намагаємося здобути нашу державу, нарешті самостійну і соборну Україну. Нині це перемога для тих поколінь, які усе своє життя боролися за здобуття цієї держави. Шлях іще довгий, але я дуже сподіваюся, що сьогоднішнє єднання наших сил призведе до швидшої перемоги України!».
Після виступів біля СІЗО на підтримку новітніх політв’язнів націоналістичний марш рушив до ізолятора тимчасового тримання, де також перебувають політрепресовані. Там відбувся концерт на їх підтримку за участю гуртів «Кому Вниз», «Рутенія», «Хорея Козацька», «Сокира Перуна», «Вій», «Тінь Сонця», «Олекса Бик», «Телері», «Полікарп», «Тарута». 
Прес-служба ВО «Свобода» 
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.