(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Діти Борисполя встановлюють творчий рекорд

  • 23 жовтня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 279
  • Автор: admin
  • 0
Одна з найприємніших та найпочесніших справ у світі — дарувати дітям посмішки. Цілий оберемок щирих щасливих посмішок тепер щодня освітлює Бориспіль, адже саме тут стартував масштабний проект, на меті якого — встановлення всеукраїнського рекорду.
Бориспільські діточки отримали шанс вписати свої імена в історію. 18 жовтня ними були нанесені перші мазки на триптих, що зовсім скоро опиниться у Книзі рекордів України. Ініціаторами акції виступила місцева громадська організація «Допомога та партнерство». За словами організаторів цю ідею вони виношували більше року і тепер надзвичайно щасливі бачити, як благочинний проект втілюється у життя. У торгівельному центрі Park Town, що на певний час став плацдармом для цієї доброї справи, розмістили полотно, що складається з 2015 елементів — саме ця рекордна кількість дітей візьме участь у його створенні. 
Кожний маленький гість заходу отримує фартушок, іменний диплом від Книги рекордів України, а також персональну ділянку картини, яку він розмальовує під наглядом професійної художниці. Планується, що по закінченні процесу, картину можна буде побачити у кількох найбільших виставкових залах країни.
Перший день проекту зібрав не тільки чимало юних митців, але й кілька почесних гостей, включаючи представників місцевого телебачення, а також мера міста — Анатолія Федорчука. Завітала на відкриття акції і одна зі спонсорок проекту — Вікторія Дерябіна, кандидат у депутати до Київської обласної ради від партії «Солідарність» Блоку Петра Порошенко. Особисто поспілкувавшись з кількома рекордсменами, Вікторія зауважила, що вважає почесним обов’язком кожного українця працювати заради забезпечення світлого майбутнього для наших дітей. «Дивлячись на усі ці посмішки на обличчях маленьких бориспольців, я розумію, що ми — на вірному шляху!» — додала вона. 
Акцію планується завершити 20 листопада — у цей день у всьому світі святкується День дитини. До того часу організатори запрошують усіх бажаючих приходити на реєстрацію, малювати та долучатися до великих справ! Також вони ставлять собі і більш амбіційні цілі — потрапити до Книги рекордів Гінеса. 
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.