(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

1000 і одна пара рукавичок для АТО

  • 23 жовтня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 280
  • Автор: admin
  • 0
Так сталося, що з літа 2014 року моїми підшефними стали рота піхотинців із 72 бригади, артилеристи із 30 бригади, зенітники з 54 бригади, яким системно допомагаю до цього часу. Багато чого доводилося придбавати та передавати: це форма і берці, спорядження, оптика, генератори, плівка для бліндажів, інструменти, акумулятори для важкої техніки, всього і не перелічити… 
Серед багатьох речей бійці просять тактичні рукавички. Адже ця річ вкрай необхідна для бійців, які травмують руки під час керування технікою, стрільби, будівництва захисних споруд, окопів. У них є велика потреба, адже державним забезпеченням ця річ не передбачена, а купити фабричні рукавчики коштує зараз біля 300 грн. за пару. Щоб здешевити їх виробництво і забезпечити якомога більшу кількість бійців таким необхідним захистом, на початку літа було ініційовано акцію «1000 і одна пара рукавичок для АТО», під час якої жителі нашого міста та району приносили вживані шкіряні речі для пошиття тактичних рукавичок для наших захисників. 
У результаті зібрано багато шкіряних виробів, підготовлено і відправлено для пошиття у цех. Протягом літа було проплачено за пошиття (53–68 грн. за пару) та  отримано з цеху 350 пар тактичних рукавичок, які відразу було передано (нашими відчайдушними волонтерами, які заїжджають у найнебезпечніші точки — Малиневською Валентиною Миколаївною (с. Вороньків), Маховою Еладою (с. Іванків) нашим танкістам і мінометникам, водіям танків і БТРів, зенітникам, піхотинцям, розвідникам...
Хлопці у захваті! Дякують за такі чудові рукавички. Коли їх приміряють, аж світяться від щастя і відразу почуваються ще суворішими воїнами. Ці рукавички – знак нашої вдячності їм та бажання підставити своє плече у їхній нелегкій та небезпечній справі.
Перш за все, подяка всім бориспільцям, які відгукнулися і принесли шкіряні вироби. Дякую вам за те, що ви — ЛЮДИ! А далі —  все закрутилося-завертілося! Потрібно було підготувати шкіру, відправити у цех, шукати кошти на пошиття! 
Допомогти в цій важливій справі взялися мами та дідусі наших «котигорошків» —– вихованців військово-патріотичного клубу «Ратоборець» (пороли куртки, поки очікували дітей, які займалися у клубі!). А від них прийняли естафету родичі маленьких футболістів. І поки юні спортсмени ганяли м’яча, їхні мами, сестри, дідусі теж трудилися: пороли шкіряні куртки, плащі, жилетки. І так протягом багатьох тренувань! За що їм від наших воїнів велика подяка!!
Також окрема подяка пані Наталці та пані Тетяні, Надії Степанівні (на фото), Пашко Світлані, Віцюк Тетяні, Омельченко Оксані за велику допомогу у підготовці шкіри. Без них це було б неможливо!!!
Окрема подяка майстрам із Болехова — пану Анджею Савіцкі та Андрію Локтєву (Івано-Францівська обл..), які шиють такі потрібні речі для бійців, за їхню копітку працю на волонтерських засадах! Адже 53–68 грн. — це вартість лише фурнітури, ниток, витрати на електроенергію і т. д. Вони мають замовлення від волонтерів зі всієї України і навіть від нової поліції.
Під час цієї акції я зрозуміла, що тільки разом, згуртувавшись, можемо зробити багато корисних речей для наших захисників, для захисту нашої України!
Ми не зупиняємося! Ще багато бійців без рукавичок! Потреба на цей час: шкіряні вироби на рукавички, матеріал для плетіння маскувальних сіток (підходить постільна білизна, чоловічі сорочки, халати, бажано Х/Б, можна змішані тканини будь-яких світлих кольорів  — фарбуємо у потрібний колір). У сітках є велика потреба, і вже серед бійців існує черга на них!
Долучайтеся!Підтримайте наших воїнів! 
Олена МОРОЗ
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.