(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Творчий відпочинок на березі Чорного моря

  • 29 жовтня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 298
  • Автор: admin
  • 0
Осінь — час для творчості, мрій, краси природи та… козаччини. Саме о цій чудовій порі близько восьмиста дітей з усієї України відчули смак справжнього січового життя, сповненого козацьких традицій, лицарських звитяг та характерницьких таємниць під час проведення Х тематичної зміни «Козацькими шляхами», яка тривала з 28 вересня по 18 жовтня в УДЦ «Молода гвардія». Серед щасливчиків, що потрапили до Одеси, опинилась і я. 
 
Кожна дитина мала змогу не лише поринути у цікаве та пізнавальне табірне життя, а й дізнатися багато нового та цікавого, адже модель зміни була представлена у вигляді школи патріотичного виховання «Козацький вишкіл», що поділялася на три тематичні модулі: «Хто не знає минулого, не вартий майбутнього», «Запорука козацької сили», «Кодекс козацької честі». У їх рамках проводилися тематичні концерти, виставки, конкурсні програми та безліч інших заходів. 
Особливим дійством для кожного молодогвардійця став благодійний ярмарок «Не будь байдужим!», в рамках якого було зібрано 9 110 грн. для бійців, поранених в зоні АТО, які перебувають на лікуванні у військовому шпиталі м. Одеси. 
Визначною подією був тиждень українського козацтва, під час якого я спробувала себе лектором та знавцем історії Козацької доби, проводячи уроки у 7-х класах загальноосвітньої середньої школи УДЦ «Молода гвардія», та здобула перемогу в конкурсі творчих робіт «Козацькому роду нема переводу». У нагороду за це мене чекала поїздка до музею історії українського козацтва. 
21 день я не лише відпочивала на березі Чорного моря, милувалася неймовірними пейзажами, отримувала радість від спілкування з новими друзями, а й працювала, здобуваючи нові знання та досвід в царині журналістики. Так мала змогу спробувати себе в ролі керівника прес-центру табору «Зоряний», проводячи майстер-класи для дітей на теми «Журналістика — професія чи покликання?», «Як правильно працювати над заміткою», «Особливості інтерв’ю». А приводу для застосування набутих навичок довго чекати не довелося — відбулася зустріч з відомими письменниками Анатолієм Качаном та Володимиром Рутківським, під час якої ми не лише ставили питання майстрам слова, а й мали змогу поділитися своїми «пробами пера». Чудовим продовженням літературної зустрічі був конкурс юних декламаторів «Краса поетичного слова». Усі бажаючі, демонструючи високий артистизм та майстерність виконання, зачитували поезії, що припали їм до душі. Приємно, що мені вдалося вразити журі, у складі якого були Володимир Григорович та Анатолій Леонтійович, за що я й одержала Диплом переможця. Чудовим подарунком стали й цікаві книги із автографами письменників. 
Кульмінація творчої журналістської зміни — випуск газети «Світ дитинства» та підготовка до друку альманаху «З Україною в серці», редактором якого я стала. 
Ось така насичена, цікава та яскрава осіння зміна була в «Молодій»! Дякую за останню  незабутню мандрівку дитинства генеральному директору УДЦ «Молода гвардія» Е. Б. Лебединському, директору табору «Зоряний» Л. Й. Аністратовій, заступнику директора з виховної роботи, редактору газети «Світ дитинства» М. М. Окун, керівнику медіа-центру «КультInfo» С. П. Назаренку та всім, хто причетний до організації відпочинку. 
Ольга КАЦАН,
учениця НВК «Гімназія «Перспектива» 
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.