(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

НРКУ проведе Всеукраїнський диктант національної єдності

  • 04 листопад 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 273
  • Автор: admin
  • 0
9 листопада, у День української писемності та мови, на Українському радіо відбудеться Всеукраїнський диктант національної єдності. Цю унікальну акцію  Національна радіокомпанія України  (НРКУ) започаткувала ще 2000 року.
Відтоді щороку у цей день українці – від великого до малого – можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та з’ясувати, наскільки добре знають рідну мову, а ще – продемонструвати солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хоче, щоб українці спілкувалися українською мовою, зміцнювали її позиції та розширювали сферу застосування. Радіодиктанти рідної мови існують в багатьох країнах світу, зокрема, у Польщі, Китаї, Франції.
  Щороку Національна радіокомпанія отримує понад 10 тисяч листів з радіодиктантом. Кількість учасників Диктанту національної єдності постійно зростає, а географія – поширюється. Листи надсилають не лише слухачі з усіх областей України, а й з-за кордону: Росії, Білорусі, Молдови, Німеччини, Бельгії та інших країн. Це люди різного віку і різних професій: школярі і студенти, військові і робітники, пенсіонери і домогосподарки. А найактивніші прихильники цієї акції – серед них народні депутати, відомі артисти, громадські діячі приходять писати диктант до Українського радіо на Хрещатик, 26. 
  Цьогорічний диктант проведе доцент  Київського університету ім. Б.Грінченка,  автор шкільних підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко. Традиційно диктант складатиметься зі 100-120 слів. Ті, хто напише його без помилок, будуть відзначені призами. Це:  грошові премії, книги, компакт-диски із унікальними записами Українського радіо. Важлива умова – перевірятимуться лише диктанти, надіслані 9 і 10 листопада. Дату відправлення визначатимуть за штемпелем на конверті. Адреса Українського радіо: Київ-1, Хрещатик, 26. Індекс – 01001. 
  Отже, 9 листопада о 13 годині 30 хвилин на Першій та Третій програмах Українського радіо відбудеться диктант національної єдності, який об’єднає українців навколо нашої найдорожчої духовної святині – рідної мови.
www.pressa-kh.gov.ua
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.