(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

«Ринок Бориспіль»: висота 500!

  • 04 листопад 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 301
  • Автор: admin
  • 0
Навряд чи хтось зможе заперечити, що 500 – це кількість серйозна. Чого б то не було. А якщо це кількість випущених у світ номерів газети, за кожним з яких стоїть щоденна наполеглива праця, то 500 вже можна сміливо назвати датою і навіть взятою висотою.
 
Сьогодні, дорогі друзі, ви тримаєте у руках саме 500-й номер газети «Ринок Бориспіль». Далеко не всі газети можуть похвалитися у наш час таким досягненням. Нам для цього знадобилося понад тринадцять років, за які газета з суто рекламної перетворилася на повноцінний щотижневик, відомий у місті та районі. 
Я згадую ці роки праці, розвитку, досягнень і перемог, згадую людей, що були поруч. Сумую, що немає зараз з нами Валентини Миколаївни Сайко (Мізьової), чиї поради були для нас безцінними, а написані нею статті згадуються людьми й досі. Саме для «Ринку Бориспіль» були написані її останні матеріали…
Радію за тих молодих дівчат і хлопців, яким наша газета допомогла знайти себе у житті, надавши можливість спробувати себе в журналістиці, чи розпочати кар’єру в рекламі або комп’ютерному дизайні. Більшість з них виявилися талановитими людьми, тож хай їм щастить на життєвих дорогах.
А сьогодні газету разом зі мною творить уже постійний багаторічний колектив: директор видавництва Віталій Вашецький, провідний журналіст Вадим Шапошніков, дизайнер Віра Онуфрійчук та менеджери з реклами Євгеній Овсієнко, Марина Онуфрійчук та Ольга Пріхнич, до яких долучаються наші дописувачі, рекламодавці та, звісно ж, читачі.
Попереду багато нового. Нас чекають нові дороги, нові теми, нові досягнення і перемоги. Давайте разом йти вперед і разом досягати нових вершин.
Ігор Петренко,
Головний редактор газети «Ринок Бориспіль»
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.