(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Олег Тягнибок: Теракти у Франції. Уроки для України

  • 20 листопад 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 284
  • Автор: admin
  • 0
Жахливі теракти в Парижі сколихнули світ. Всеукраїнське об’єднання «Свобода» висловлює щирі співчуття французькій нації з приводу численних жертв внаслідок атаки терористів.
Перше, що впало в очі під час огляду нічних новин, — це миттєва і професійна реакція французької влади: запровадити надзвичайний стан по всій країні, закрити кордони, задіяти регулярну армію. І жодних перемовин і угод із терористами. Президент Олланд не став збирати «самміти», «контактні групи», чекати «порад» країн-партнерів, а сам взяв на себе відповідальність і ухвалив єдине правильне рішення.
Саме так мала зробити й українська влада ще на самому початку російської агресії щодо України. І саме цього неодноразово вимагала «Свобода».
Натомість керівники нашої держави розпочали перемовини з країною-агресором та її посібниками, уклали зрадницькі Мінські угоди, за якими терористи мають бути амністовані, а новообрана «влада» сепаратистів разом із «народними прокурорами, суддями та поліцейськими», яка буде утримуватися коштом українців, отримує імунітет на 5 років. І все це ще хочуть узаконити змінами до Конституції!
«Свобода» вкотре нагадує про ті кроки, які має негайно здійснити чинна влада для перемоги над агресором і встановлення конституційного порядку на всій території держави:
- запровадити воєнний стан на території Донецької, Луганської областей та АР Крим;
- закрити контрольований Україною кордон із Росією;
- змінити формат міжнародних перемовин із «нормандського» (економічні партнери Путіна проти України) на «будапештський» (друзі України і гаранти її безпеки проти Путіна);
- припинити будь-які економічні відносини з окупованими територіями до часу їхнього повного визволення від російських окупантів;
- блокувати окуповані території силами правоохоронних органів та Збройних сил України, а не тільки громадськості;
- запровадити нові посилені санкції проти конкретних осіб і російських компаній;
- закликати західних союзників посилювати санкції проти Росії до моменту звільнення окупованих територій — Донбасу та Криму — й виплати компенсацій за воєнні злочини.
Це актуально сьогодні, коли терористи знову активізувалися й обстрілюють позиції українського війська по всій лінії фронту. 
Олег ТЯГНИБОК,
голова ВО «Свобода»
svoboda.org.ua
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.