Територіальна громада: Людина — найвища соціальна цінність!
- 03 грудня 2015
- Відгуків: 0
- Переглядів: 371
В Україні набуває активності рух територіальних громад. Члени територіальних громад взяли на себе відповідальність бути ЖИТЕЛЯМИ, а не споживачами, ЛЮДЬМИ, а не фізособами! Це кардинально міняє свідомість в плані свого статусу, адже фізичними особами можуть бути і пацюки, а ми все таки ж люди(!), які мають право на достойне життя, а не приниження субсидіями, на частину власності набутої багатьма поколіннями українців, мають право використовувати свої природні багатства, а не викуповувати їх в олігархів.
Людина — найвища соціальна цінність. «Територіальна громада міста Хмельницький» — міжнародна суверенна владна неурядова організаційно-правова форма самозабезпечення, самоорганізації, самозахисту, безпосереднього самоврядування та прямого народовладдя людей — хмельничан. Вибори відбулися як завжди із запеклою боротьбою, з фальсифікаціями, підкупами та усім тим, що стало нормою нашого життя. Тому більшість іґнорувала голосування. Народ зрозумів...
Чому хмельничани створили громаду: «після того, як ми отримали українські паспорти, то всі стали громадянами України невизначеної національності, бо тут, на відміну від паспорта громадянина СРСР, будь-яка інформація про національність (приналежності до народу) відсутня. Цього виявилося замало для того, щоб принизити людину, гідність українців, і з легкої подачі Кабінету міністрів був створений Державний реєстр фізичних осіб, у якому ми були вже навіть не громадянами України невизначеної національності, а фізичними особами з десятизначним номером. Тому, отримавши ідентифікаційний податковий номер, люди, фактично та юридично, були прирівняні до тварин — котів, собак, корів та ін. Й у корови теж є номер (бірка на вусі)… Тож, враховуючи законодавство про біометричні паспорти, до бірки з номером нам чекати залишилося недовго.
У 2004 році були введені КОДЕКСИ для фізичних та юридичних осіб (зверніть увагу, що сьогодні ніхто не користується Конституцією, а всі посилаються тільки на кодекси і закони). Тим часом паспортні столи були відмінені, і на їхньому місці тепер працюють міґраційні служби; прописка була замінена на реєстрацію (як реєструють майно, інвентар). Закон про власність було скасовано у 2007 році, відтак змінене законодавство про землю та створено земельний банк.
З’єднавши усі ці складові, матимемо досить цікаву картину нашого майбутнього. Якщо дивитися з правової точки зору, то територія України стане пусткою, де немає народу, немає людей, а є фізичні та юридичні особи. Тут немає власності, землі, а є біологічні раби (фізичні особи), які працюють на транснаціональні корпорації. І якщо якась свідома людина, розуміючи те, що відбувається, наважується зупинити цю вакханалію, то її починають залякувати…
Як мало залишилося свідомих людей! Як боляче дивитися на все те, що діється сьогодні в Україні, ті, кому справді небайдужа своя доля та доля своїх дітей, кому остогидло бути «особою» без національності та гідності, бути ніким, користуються правом волевиявлення та самовизначення, яке дарував Бог, та яке закріплено у Конституції України та міжнародному праві. Кожен може волевиявитися як людина і своїм рішенням оживити Конституцію України — Основний Закон нашої країни, у якому стаття 5 передбачає: «…носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ», а стаття 140 — «Місцеве самоврядування є правом територіальної громади — жителів… самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України».
А відповідно до статті 8 Конституції України, визначено принцип верховенства права, за яким Конституція України та міжнародне ратифіковане право мають найвищу правову та юридичну силу, а суб’єкти міжнародного права — люди — верховенство права стосовно будь-якої фізичної особи або міґранта, які не є суб’єктами Конституції України, тобто являють собою неконституційні суб’єкти права» — йдеться на сайті Територіальної громади.
У Хмельницькому, наприклад, працюють підприємства від територіальної громади, які називаються Народними. Це переважно виробництво і послуги населенню, а також експорт! З’вляється новий народний економічний простір, який буде ефективнішим і направленим на людину, а не на ненажерливих можновладців.
У Лубнах активно працюють активісти в Територіальній громаді, і, як розповів її уповноважений, на сьогодні до них приєднується спілка ліквідаторів аварії на ЧАЕС.
У нашому місті також створено територіальну громаду, яка запрошує долучитись до роботи з важливих питань місцевого самоврядування небайдужих жителів та підприємців. Наша сторінка в Фейсбук:
https://www.facebook.com/groups/141450519547338 Контактні телефони: 097-067-29-23, 093-926-80-20.