(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Житловий комплекс «Первоцвіт»: якісне сучасне житло

  • 22 грудня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 447
  • Автор: admin
  • 0
12 грудня у Борисполі з нагоди завершення будівництва житлового комплексу «Первоцвіт» відбулося справжнє свято. В першу чергу це свято для мешканців, які з нетерпінням чекали ключів від нових сучасних квартир, збудованих за європейськими технологіями. Ще задовго до церемонії відкриття у дворі між будинками, що на вул. Лютневій, 48-50 лунала музика, працювали дитячі атракціони, з малюками бавилися герої з мультфільмів. Цілий ряд українських ліричних, жартівливих, козацьких пісень подарували присутнім учасники жіночого вокального ансамблю «Оріяна» (художній керівник Людмила Мірошниченко). Тож, незважаючи на холодну погоду і мокрий сніг, людей зібралося досить багато. Дорослі і діти весело підтанцьовували, щоб зігрітися. Попкорн, гарячі напої, цукерки, щасливі посмішки, жарти, а також сімейні фото на пам’ять на фоні чудових фасадів і прибудинкової території, які ще довго нагадуватимуть приємні миті святкування новосілля.
На урочистостях були присутні директор будівельної генпідрядної компанії ТОВ «Провідні технології будівництва» Василь Костянтинович Карпенко, представник компанії-забудовника ТОВ «Альтіс-Девелопмент» Анна Володимирівна Глімбовська, почесний президент ПрАТ «БМУ-53» Петро Карпович Жувак, головний архітектор Борисполя Вадим Юрійович Парасочка, інші шановані гості. Освятив новобудову протоієрей Микола, настоятель Свято-Миколаївського храму.
Якість від компанії «Альтіс-Девелопмент»
Проектом житлового комплексу передбачено зведення одного 9-поверхового і двох 10-поверхових будинків на 550 квартир. Значну частину у нових багатоповерхівках складають саме одно- і двокімнатні квартири, які користуються найбільшим попитом. Та для того, щоб задовольнити потреби будь-яких клієнтів, у другому і третьому будинках ЖК «Первоцвіт» пропонуються також трикімнатні квартири. Окрім того, нововведенням стали дво-п’ятикімнатні дворівневі квартири, площею від 74 м2 до 138 м2.
При проектуванні завершальній третьої черги ЖК «Первоцвіт», 10-поверхової будівлі на 194 квартири, було прийнято рішення про використання технології монолітно-каркасного будівництва. Такі зміни були продиктовані бажанням надати майбутнім мешканцям найбільшу кількість переваг, у тому числі і можливість перепланування квартир, при цьому не збільшуючи вартість квадратного метра.
Приємне враження залишилося від красиво впорядкованої прибудинкової території. Вічнозелені декоративні рослини і ялинки, дерева і кущі троянд… Можна лише уявити цю красу на клумбах навесні і влітку! Сучасні дитячі і спортивні майданчики. До речі, місця для дозвілля дітей розділені за різними віковими категоріями. Зручні пішохідні доріжки, відгороджені від проїжджої частини клумбами і газонами, лавочки для відпочинку, ліхтарі і чисельні урни для сміття складають враження, що ти знаходишся не біля багатоповерхівки у Борисполі, а в приватному парку.
Прибудинкова територія дозволяє облаштувати достатню кількість місць для паркування машин. У ЖК «Первоцвіт» створено надійний рівень безпеки: територія загороджена парканом і охороняється.
Дуже важливо, що ЖК «Первоцвіт» розміщений неподалік центру і залізничного вокзалу і має зручну транспортну розв’язку.
Інженерні системи європейського зразка
Придбання квартири у ЖК «Первоцвіт» — розумне рішення. Житло в елітному приміському напрямку не поступається київським стандартам, при цьому вартість квадратного метра практично значно нижча, ніж у столиці. Якість будівельних матеріалів і інженерної системи ЖК «Первоцвіт» відповідає сучасним українським і міжнародним стандартам.
Газ і опалення. Будинки ЖК «Первоцвіт» газифіковані. Опалення в квартирах ЖК «Первоцвіт» регулюється індивідуально, що дозволяє отримати тепло і гарячу воду, коли це Вам необхідно, а також економити витрати на енергоносії до 30–50 %. Кожна квартира обладнана турбованим двоконтурним газовим котлом італійського виробника «BIASI», який забезпечує гаряче водопостачання і нагрів опалювальної системи. Електронний блок управління дозволяє регулювати температуру і робить експлуатацію котла максимально простою і безпечною. Централізована система вентиляції та димовидалення забезпечує повну безпеку при використанні газового котла.
Вода і водовідведення. У будинках житлового комплексу організована система центрального водопостачання. Для рівномірного напору води в кожній квартирі (незалежно від поверховості) на території комплексу встановлена спеціальна насосна станція німецької фірми «GRUNDFOS». Водні колодязі обладнані надійною запірною арматурою австрійської фірми «HAWLE». У кожній квартирі встановлено вузли обліку води, що дозволяє платити лише за обсяг фактично спожитого ресурсу.
Каналізація. Будинки ЖК «Первоцвіт» підключені до міського каналізаційного колектора. Для відкачування вод в міський колектор на території комплексу встановлена власна підземна каналізаційно-насосна система німецького виробника «GRUNDFOS». Система обладнана електронними лічильниками обліку каналізаційних стоків, що сприяє контролю та економії комунальних платежів.
Пожежна безпека. Кожна квартира ЖК «Первоцвіт» також, як і всі приміщення загального користування, обладнані індикаторами загазованості, пожежною сигналізацією та автоматизованою системою димовидалення.
Телекомунікаційні мережі. У всі квартири житлового комплексу «Первоцвіт» підведений оптико-волоконний кабель, що дозволяє налаштувати підключення до мережі Інтернет зі швидкістю до 100 Мбіт/с.
Електрика. Величезна кількість використовуваних сьогодні побутових приладів вимагає серйозного підходу до електропроводки. У кожній квартирі розводка виконана мідної проводкою, з урахуванням всіх нормативних навантажень з енергозабезпечення житлового фонду. Контроль споживання електроенергії здійснюється індивідуально - біля входу в квартиру встановлені лічильники обліку з цифровим табло.
Ліфти. До вибору ліфтових систем компанія підійшла з великою відповідальністю. Будинки обладнані сучасними швидкісними ліфтовими системами, з просторими кабінами, які комфортно вміщають і велосипед і дитячу коляску. Для того, щоб створити максимально комфортні умови для людей з обмеженими здібностями, в ліфті передбачено звукове сповіщення й гравірування на кнопках.
Обслуговує житловий комплекс «Первоцвіт» компанія «ЖЕК-53»,
яка займається прибиранням прибудинкової території, поливом і доглядом за клумбами, газонами і зеленими насадженнями. «ЖЕК-53» здійснює прибирання та освітлення місць загального користування, підвалів, технічних поверхів та покрівлі, займається вивезенням побутових відходів. Підприємство також займається технічним обслуговуванням та поточними (плановими) ремонтами внутрішньобудинкових систем (гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, теплопостачання, зливової каналізації, систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також димовентиляційних каналів, ліфтових систем, систем диспетчеризації); технічним обслуговуванням та ремонтами конструктивних елементів; здійснює планові інспекції та поточний ремонт конструктивних елементів зовнішнього благоустрою, розміщених на прибудинковій території (в тому числі спортивних, дитячих та інших майданчиків); прибирання і вивезення снігу, посипання частини прибудинкової території, призначеної для проходу та проїзду, протиожеледними сумішами; займається періодичною повіркою, обслуговуванням та ремонтом внутрішньоквартирних засобів обліку води, у тому числі їхнім демонтажем, транспортуванням та монтажем після повірки.
Компанія «Альтіс-Девелопмент»: надійність і гарантія якості
Купити квартиру в Борисполі від «Альтіс-Девелопмент» сьогодні — це надійно, вигідно і престижно. Адже компанія пропонує доступне і якісне житло. Репутація ТОВ «Альтіс-Девелопмент» пройшла перевірку часом і ґрунтується на постійній взаємодії з клієнтами. 
Накопичений досвід дозволив створити ефективну структуру управління проектами і гарантувати якість робіт з чіткими термінами реалізації. Компанія «Альтіс-Девелопмент» активно співпрацює з провідними вітчизняними та іноземними проектними бюро, інжиніринговими компаніями, а також регулярно розширює власні можливості, шляхом впровадження нових будівельних технологій і сучасних методів управління.
 
Додаткова інформація за телефоном: 044-277-277-0
Сертифікат IV № 165153420222, виданий Державно-архітектурною інспекцією України 8 грудня 2015 р.
 
Лариса ГРОМАДСЬКА
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.