(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Чи до всіх заступників міського голови не було запитань?

  • 22 грудня 2015
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 279
  • Автор: admin
  • 0
Як уже писалося у попередніх числах «РБ», міський голова тепер знову має 4-х заступників. При цьому на відео-прес-конференції очільником міста було заявлено, що по жодному(!) з них не було ніяких питань, а невисокий депутатський рівень довіри до них — прикре непорозуміння. Проте аудіозапис першого сесійного засідання, який має у своєму розпорядженні редакція газети, свідчить про дещо інше. І це «дещо інше» стосується заступника міського голови з гуманітарних питань. «Ринок Бориспіль продовжує публікації виступів, які лунали перед голосуванням за кандидатуру на посаду заступника міського голови з гуманітарних питань.
 
Лариса Власенко (директор НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» ім. П. Чубинського») з трибуни:
«Шановний голово! Шановні депутати! Я дуже добре знаю Людмилу Василівну Пасенко як творчу, працьовиту й цілеспрямовану людину-трудоголіка. Але я знала таку людину, коли вона працювала заступником у нашому закладі (у Бориспільському ліцеї «Дизайн освіта» ім. П. Чубинського — Авт.). Нині ж я бачу Людмилу Василівну як чиновника, який у нашому місті не поставив на чільне місце потреби дитини і якість знань, які повинна отримати дитина в освітній галузі. Більше того, я не бачу, щоб вона, як чиновник, створила умови для кожної дитини, у тому числі у нашому закладі, аби та дитина могла всебічно, творчо і фізично, розвиватися. Тому у мене до Людмили Василівни є такі запитання.
Перше (йдеться про гостру потребу ліцею у спортзалі, якого нема. — Авт.). Людмило Василівно, 1 вересня цього року на лінійці у присутності батьків, учнів і вчителів я передала Вам офіційний запит, на який відповіді до цього часу не отримала. Отримала відписку, у якій Ви зібрали всю нормативну базу, що стосується уроків фізичної культури. Я Вам дякую: можливо, у мене часу не було б зібрати цю базу. Але нині погляньмо, яка пора надворі і де я разом зі вчителями фізкультури й учнями маю проводити 39 тижневих уроків фізкультури? Мені що, писати щодня наказ, що у зв’язку із погодними умовами уроки проводитися не будуть, і відправляти вчителів фізкультури у відпустку?
Друге. За часи попереднього керування Людмили Василівни усе, що можна було зв’язати з програмою творчості вчителя і дитини, Людмилою Василівною було знищене. Лише перед виборами дещо було повернене. Я хочу її запитати також, чому вона вважає, що учні шкіл у позанавчальний й у навчальний час повинні масово іти під час уроків на якісь конкретні заходи? У якому законі це передбачено? Наскільки мені відомо, це зазначено у двох випадках: постанові Кабінету міністрів і розпорядженні міського голови у випадку надзвичайних ситуацій…
І насамкінець. У 1998 році разом з Людмилою Василівною ми брали участь у Трускавці у форматі роботи гімназій у відроджені України. Ми привезли звідти керівника асоціації із Голандії. Тож домовилися влаштувати тут зустріч з нашими учнями, щоб вони поспілкувалися з носієм іноземної мови. Ми так і зробили. Перше запитання, яке поставив при зустрічі з нашими дітьми цей поважний чоловік із Європи: «А що, у вас сьогодні навчання?» Ми: «ні». «Тоді попрошу дати відповідь, а чому ці учні сьогодні тут?». Ви зрозуміли суть запитання? Наших дітей ні Людмила Василівна, ні Тетяна Анатоліївна (начальник міського управління освіти і науки. — Авт.) не запитують: чи діти можуть чи не можуть, хочуть чи не хочуть… Наказано, написано! — усі директори шкіл «під козирок», і мусять забезпечити присутність усіх дітей... Якщо Людмила Василівна залишиться на цій посаді, то я дуже хочу, аби вона згадала, як вона була практикуючим заступником директора з навчально-виховної роботи і що конкретно вона має робити для того разом з управлінням освіти, щоб у нашому місті основною цінністю в освітній галузі справді була дитина, її запити, потреби і права!»
 
Депутат міськради Ярослав Годунок (про кандидатуру на посаду заступника міського голови з гуманітарних питань) з трибуни:
«Шановні колеги! Якщо у вас коротка пам’ять, то я нагадаю… Я не забуду, як ця людина постійно економила на вчителях, яка постійно відбирала у них премії й доплати, тому я не можу за неї голосувати! Ніколи не забуду, як ця людина скоротила зарплатню вихователям дитсадків за рахунок скорочення їхніх годин роботи. Не забуду поборів, які очолює саме Пасенко, яка розпустила по міських навчальних закладах мережу благодійних фондів з примусовими внесками. Та люди самі мали би ці кошти надавати… Добровільно! А справжня влада, скоротивши посаду заступника з гуманітарних питань, сама переспрямовувала б ці кошти у школи, щоб батьки не збирали на меблі, на вікна і на охорону! Це все має оплачувати влада!
Нам не потрібна посада заступника міського голови з гуманітарних питань! У нас є управління освіти і науки і ніякого «смотрящого» над освітянами не має бути! Це головне!
Й останнє. Хотів би нагади й секретарю міської ради Ігорю Левітасу його висловлювання про неповагу до вказаної чиновниці за те, що вона «не проголосувала проти «Беркута», який побив дітей на Майдані». Було? Було! Адже вона, коли це сталося, навіть не вийшла з Партії реґіонів... А діти — це святе! Тож хочу побачити, як Ви за неї голосуватимете.
І врешті, що вона, як заступник, добилася для вчителів? Та жодної квартири для вчителя чи вихователя дитсадка! Жодної земельної ділянки! Навпаки — очолила корупцію! Тож вона не має морального права обіймати посаду заступника міського голови, тим паче носити звання вчителя!»
 
Міський голова Анатолій Федорчук з президії:
«Шановні депутати! Я ставлю питання на голосування… Хто за те, щоб обрати на посаду заступника міського голови з гуманітарних питань Пасенко Людмилу Василівну?.. Прошу підтримати. Рахуйте голоси…»
Записав Вадим ШАПОШНІКОВ
 
Від редакції. Нагадаємо, що щодо Л. В. Пасенко депутати голосували двічі. При першому голосуванні кандидат не набрала необхідної кількості голосів. Тож мер чомусь примусив міську раду голосувати вдруге(!), після чого депутати були все ж таки змушені продемонструвати рівень довіри Людмилі Василівні з перевагою всього в один(!) голос. У зв’язку з такою юридичною колізією виникає запитання: за теперішнього дотримання норм законності, якби кандидат не набрала потрібної кількості голосів і вдруге, чи не поставив би міський голова це питання на голосування і втретє? Прикро і тяжко, коли більша частина громади обирає собі знову політично збанкрутілу владу.
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.