(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Шановні працівники культури!

  • 04 лютого 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 270
  • Автор: admin
  • 0
Всеукраїнська Профспілка працівників культури України обурена діями народних депутатів України, які впродовж пленарного дня 28 січня 2016 року, з п’ятої спроби, ухвалили антиконституційний Закон України «Про внесення змін до деяких Законів України щодо запровадження контрактної форми роботи в галузі культури та конкурсної процедури призначення керівника державного чи комунального закладу культури» (№ 2669-д).
Прийнятий Закон є підставою для припинення безстрокового трудового договору з керівниками державних та комунальних закладів культури, а також з професійними творчими працівниками (художнім та артистичним персоналом) державних та комунальних закладів культури» (пункт 2 розділу ІІ «Прикінцеві положення»). Тобто, цим Законом фактично запроваджується процедура проведення масового звільнення працюючих в закладах культури, з якими до прийняття закону було укладено безстрокові трудові договори. 
Профспілка неодноразово звертала увагу Комітету ВРУ з питань культури і духовності та усіх без винятку народних депутатів на неприпустимість запровадження норм, які порушують Конституцію України, Кодекс законів про працю України, Конвенцію МОП 1982 року № 158 про припинення трудових відносин з ініціативи роботодавця (стаття 4), ратифіковану Україною 4 лютого 1994 р., Директиви Ради 91/533/ЄЕС від 14 жовтня 1991 р. та 1999/70/ЄС, імплементовані розпорядженням КМУ від 21.01.15 р. № 34-р. на виконання Угоди про асоціацію з ЄС.
Профспілка обурена свідомою «наполегливістю» ряду народних депутатів, покликаних стояти на варті виконання Конституції України, усвідомлено поповняти працівниками культури величезну армію безробітних України. 
Задля недопущення впровадження культурного геноциду, звертаємось до всіх небайдужих працівників культури з закликом захистити свої законні права та терміново скерувати прямі адресні звернення до Президента України П.О. Порошенка з вимогою застосувати право вето. Адже від принципової позиції Президента України залежить подальша доля всіх працівників культури. Поки що є час. Призупинено знищення культурного простору країни.
З повагою до кожного працівника галузі,
Президія ЦК Профспілки працівників культури України
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.