(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

В МІСТІ БОРИСПІЛЬ ТА БОРИСПІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ПОЧАЛИ ФУНКЦІОНУВАТИ ДОДАТКОВІ 5 ГРУП ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ ПОЛІЦІЇ

  • 04 лютого 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 159
  • Автор: admin
  • 0
З 2 лютого громадський порядок жителів Бориспільщини охороняють 5 новостворених груп патрулювання правоохоронців. 
Кожна група швидкого реагування працюватиме в цілодобовому режимі. Основним завданням групи, що складається з двох працівників поліції – є служіння суспільству, оперативне реагування на всі події, злочини та правопорушення, розкриття злочинів «по гарячих слідах», викриття та затримання злочинців, забезпечення безпеки дорожнього руху, здійснення невідкладних дій на місці вчинення правопорушень, охорона місця події, надання допомоги потерпілим, виявлення очевидців, а окрім цього, ще й надання громадянам правової чи іншої допомоги у межах своєї компетенції. 
Поліцейським було проведено перші інструктажі перед патрулюванням та  екіпіровано табельною вогнепальною зброєю, службовим автотранспортом, спеціальними засобами захисту та засобами зв"язку.
Створення груп швидкого реагування дає змогу поліпшити керованість сил поліції, зменшити час прибуття на виклик, відтак – забезпечити ефективнішу протидію правопорушенням. 
Слід зазначити, що окрім груп реагування патрульної поліції на території обслуговування продовжують працювати дві слідчо-оперативні групи. 
З нагоди першого урочистого виїзду груп реагування патрульної поліції було запрошено керівництво району, засоби масової інформації. Присутні побажали новоствореним екіпажам витримки, наснаги у їх нелегкій справі та висловили сподівання, що створення таких патрулів допоможе повернути довіру громадян до поліції.
Просимо громадян не бути байдужими і у випадку будь-яких правопорушень телефонувати за номером «102».
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.