(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Плата за газ: чи встановляться справедливі ціни?

  • 10 лютого 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 289
  • Автор: admin
  • 0
Переймаючись проблемою населення нашого міста, пов’язаною із несвоєчасним отриманням квитанцій за газ (в січні вони надійшли після 20 числа), напередодні, я зателефонувала керівнику «Київоблгаззбуту» Д. А. Смолякову (тел. 044-428-98-43) і змалювала йому всю складність даної ситуації у Борисполі і обтяженням її зимовими умовами. У своїх поясненнях керівник зазначив, що до 5 числа кожного місяця вони приймають показники, а тільки після 7 числа починають формувати квитанції. У січні ця робота затягнулася у зв’язку зі святами. А пізніше виникли проблеми із їх друкуванням.
Керівника турбує дана ситуація, він пообіцяв зробити все можливе для перегляду часових термінів. На мою пропозицію надати населенню можливість отримати абонентські книжки і по них сплачувати рахунки за використаний газ була позитивна реакція. На початку лютого такі книжки можна буде отримати у філії «Облгазу» в Борисполі (вул. Шевченка, 100-а). 
Багатьом зі споживачів за використаний газ у платіжках вписують неіснуючий борг. Не завжди і не всім із нас вдається довести фактичні показники свого газового лічильника. Працівники розрахункового відділу відмовляють в обґрунтуванні боргу без пояснення причини. Таким чином неіснуючі борги зростають.
У Департаменті комунального господарства та паливної енергетики Київської області, враховуючи значні скарги та нарікання людей, радять у зв’язку з цим звертатися із письмовими заявами щодо фіксування фактичних показників лічильників до районних філій «Облгазу» і скласти відповідний акт. 
Враховуючи, що бориспільці в січні не отримали вчасно платіжок за газ і не мали можливості своєчасно сплатити, вони, можливо, будуть позбавлені пільг або субсидій за грудень. Тому в дану ситуацію має втрутитися міський голова, щоб сприяти вирішенню цієї проблеми.
На думку бориспільців, керівництву міста потрібно перед Кабміном та НКРЄ порушувати питання встановлення справедливих цін на газ для населення. Адже всім відомо, що він закуповується за набагато нижчою ціною, ніж ми за нього сплачуємо. Можливо, тоді і послуга теплопостачання буде відповідною.
І. А. Федорова 
 
П.М. 19 січня 2016 року я надала цю інформацію до редакції газети «Вісті». Але досі мій лист не надрукований. Мабуть, думка цієї газети не збігається з думкою громадян нашого міста…
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.