(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

«АЛЬТА» — ресторанна перлина нашого міста

  • 10 лютого 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 533
  • Автор: admin
  • 0
Звісно, це ресторан «Альта». Його розташування доволі зручне — у самісінькому центрі Борисполя, де ще у часи Київської Русі стояло древнє городище, яке омивалося старовинною річкою Альтою.
«Альта» має дві зали. Одна розрахована на 60 сидячих місць, інша — на 100. У них можна проводити дитячі ранки, новорічні вечори, ритуальні обіди, корпоративні вечірки, святкувати ювілеї або дні народження, справляти весілля і просто у двох гарно провести вільний вечір. Адже у ресторані «Альта» готують смачні й поживні страви європейської та української кухні. 
Відвідини «Альти» для багатьох містян стали традиційними. Наприклад, молоді люди, які справили тут весілля, потім влаштовують тут дні народження для своїх діток, коли їм виповнюється 5, 10 років. А коли діти підростають і стають дорослими, то вже вони самі святкують свої ювілейні дати, проводять інші урочисті заходи. До речі, якщо є потреба, тут люб’язно допоможуть і з художньотематичним оформленням зали під конкретний захід.
У ресторані «Альта» працює злагоджений колектив, який протягом останнього десятиліття не змінювався. Має постійних кухарів, які готують дуже смачні страви.
«Альта» виконує замовлення і з доставленням страв за вказаною адресою і може обслуговувати на виїзді. 
Тут налагоджена тісна співпраця з майстрами слова. Тож якщо вам потрібний ведучий або тамада — будь ласка, є! А як захочеться потанцювати, до ваших послуг — безкоштовна дискотека. Якщо ж танцювати не до снаги, можна вийти із зали на один із простих балконів і просто помилуватися центральною вулицею нашого міста.
На приготування кожної страви тут відведений певний час. Проте, чекаючи на них, відвідувачі можуть отримати безкоштовну перекуску! Наприклад, якщо гості замовили «оковиту» із салатами чи ще з чимось, їм можуть скоренько принести нарізаний хліб та пропущене через м’ясорубку сало з часничком.
Має ресторан і свою фірмові родзинки — котлета «Альта», ковбаски «по-бориспільськи»… І порівняно з іншими ресторанними закладами міста страви тут недорогі. Готують їх безпосередньо «альтинські» кухарі з натуральних, свіжих продуктів, переважно домашнього походження, вибираючи найкраще на місцевих ринках. Тож, наприклад, салат із капусти можна замовити за 16, борщ також за 16, соляну за 25, бульйон за 15 гривень. Язичок заливний можна скуштувати за 50, рибу фаршировану — за 60, тушковану картоплю, зготовану у печі, за 25 гривень. Відвідувачі часто замовляють вареники з м’ясом, капустою, картоплею й грибами (30–35 грн.). Також в «Альті» варять узвар (30 грн./літр). 
Є навіть ексклюзивна послуга. Якщо ваш гурт порівняно невеликий і ви не бажаєте, щоб на ваш захід не потрапляли сторонні відвідувачі, залу, яку ви замовили, на ваше прохання можуть зачинити. Молоді це дуже подобається, до того ж відпочивати тут можна з 11-ї ранку й аж до 12 години ночі.
Дістатися ресторану «Альта» можна легко будь-яким автотранспортом: неподалік розташована зупинка громадського транспорту, а ближче — стоянка для автівок.
 
Ресторан «Альта» знаходиться за адресою: м. Бориспіль (центр), вул. Київський шдях, 70. 2-ий поверх. Тел. (04595) 5-23-51.
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.