(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Кремль не схвалив перейменування вулиць у Борисполі

  • 10 лютого 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 302
  • Автор: admin
  • 0
Про те, що противники незалежності України й української державності нікуди не поділися навіть після Майдану, а живуть поміж нами й так само, скрегочучи зубами, ненавидять усе українське, нагадав усім нещодавній факт прибуття до мерії малочисельної делегації незадоволених новою назвою колишньої вулиці Лютнева і нинішньої — Степана Бандери — з вимогою повернути вулиці стару назву.
 
Що ж, Кремлю разом з Путіним не залишається нічого іншого, як просто аплодувати своїм пасинкам. Ще б пак: не потрібно свої війська вести аж до Києва. Вочевидь, у Москви тут є своє промосковське представництво, яке залюбки навперейми кинулося оббивати пороги міської ради з вказаного питання. Цих так званих кремлівських лакуз годі було побачити на бодай одному мітингу, коли у міста відбирали Культурно-мистецький та розважальний комплекс, замість якого у центрі постав теперішній «БГЦ», тим більше не факт, що й на Майдані їх не було, де всі віталися «Слава Україні! — Героям слава!», а ось прийти і протестувати проти імені-символу боротьби за Українську Самостійну Соборну Державу завзяття знайшлося.
Благо, на час того звернення всі нові назви вулиць уже встигли включити до державного реєстру. Відхилила розгляд цього питання і Топонімчна комісія. Є сподівання, що й депутатські комісії, яким потрапить це питання до порядків денних, виявлять мудрість державних мужів.
Варто нагадати, з подібними зверненнями до виконавчого комітету МР уже приходили мешканці сучасних вулиць Симона Петлюри та Великопромінська. Вимоги ті ж: назви не подобаються, з ними ніхто їх не обговорював… Але, даруйте, Топонімічна комісія працює не один рік, про її роботу писала місцева преса, і було достатньо часу, щоб подумати над новими іменами вулиць, які носили комуно-імперські назви. Хто не давав цього робити? Чи ті, що мають намір припертися на чергову сесію, щоб влаштувати там балаган, думали, що й надалі в незалежній Україні житимуть на вулицях, що носять імена катів українців та назви, які взагалі не мають нічого спільного з Україною? Надання назв вулицям населених пунктів була і є прерогативою міської влади, до того ж нині виборної. Так було за більшовиків, так є і нині. Бо не вся громада є свідомою, а всім догодити неможливо.
Вадим ШАПОШНІКОВ
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.