(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Правоохоронці попереджають —купувати продукцію тваринного походження на стихійних ринках ЗАБОРОНЕНО!

  • 18 лютого 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 273
  • Автор: admin
  • 0
Вчора, 17 лютого, в селі Ревне невідомі викрали 9 голів баранів. Як з’ясувалося, одна тварина була щеплена живою вакциною проти сказу. Вживання такого м"яса упродовж 20 днів є небезпечним людини і може мати летальні наслідки.
Наразі співробітники поліції спільно з працівниками санітарно-епідеміологічної служби проводять низку профілактичних заходів по всіх торгівельних місцях міста та району щодо недопущення у продаж зараженого м’яса.
Правоохоронці радять купувати м’ясо тільки у місцях санкціонованої торгівлі, де до продажу допускається доброякісна продукція тваринного походження, яка в установленому порядку пройшла контроль в лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи.
Шановні громадяни! Не купуйте м’ясо у невстановлених місцях і на стихійних ринках, не наражайте себе та близьких на небезпеку. Аби виключити можливість потрапляння до громадян зараженого м’яса, про всі випадки продажу у несанкціонованих місцях м’ясної продукції повідомляйте до поліції за телефонами (04595) 6-23-91 або «102». Пам’ятайте, що від Вашої небайдужості залежить життя людей.

Бориспільський ВП ГУНП в Київській області

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.