(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Міська рада виявила патріотичну принциповість у вирішенні важливих питань

  • 24 лютого 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 301
  • Автор: admin
  • 0
Значної уваги приділено питанням поліпшення екологічного стану у місті
Зокрема, була прийнята до відома інформація про хід виконання Програми охорони навколишнього природного середовища у м. Борисполі на 2012–2016 роки за 2015 рік. У 2015 році на виконання заходів програми були використані кошти в сумі 8787 453,73 грн., а саме:
30 271,57 грн. на послуги з приймання, перевезення та зберігання вилучених з незаконного обігу радіоактивних матеріалів;
935 515,34 грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації, виконання робіт по водопониженню в межах вулиць Франка – Матросова – Шевченка;
533 818,82 грн. на послуги щодо благоустрою території (заходи з озеленення міста Борисполя);
1 767 780,0 грн. на закупівлю цистерн, резервуарів та вмістища металеві, інші (придбання євроконтейнерів для побутових відходів на колесах), закуплено 322 шт. євроконтейнерів; 
4 984 000,00 грн. на закупівлю 2 (двох) автомобілів спеціальної призначеності (сміттєвози із боковим завантаженням на базі Mercedes-Benz Atego 1518);
437 068,0 грн. на виготовлення експертизи робочого проекту та виконання робіт по реконструкції об’єкту «Поліпшення технічного стану та благоустрою озер по вул. Декабристів (у мікрорайоні Нестерівка). Роботи будуть продовжуватися в 2016 році;
99 000,0 грн. на виготовлення схеми санітарного очищення м. Борисполя;
30 271,52 грн. на виконання робіт з ліквідації радіаційних аварій на території міста, а саме: радіологічне обстеження виявлених в незаконному обігу радіоактивних матеріалів їх експертиза, транспортування, зберігання та на ліквідацію.
Окрім того, були внесені та затверджені зміни до рішення міської ради від 17 грудня 2015 року № 16-2-VII «Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища у місті Борисполі на 2016–2020 роки». Зокрема, був уточнений обсяг фінансування Програми, який тепер складає 704 340,0 тис. грн. зі строком виконання — 2016 – 2020 роки.
Відповідно до пунктів 7.5, 7.11 та 7.12 розділу 7 вказаної Програми передбачено також такі заходи та обсяги фінансування з міського бюджету, як виготовлення робочих проектів з поліпшення технічного стану та благоустрою Княжицького озера (180,0 тис. грн.), озера по вул. Поповича (180,0 тис. грн.) та виконання робіт з поліпшення технічного стану та благоустрою озера по вул. Поповича (1800,0 тис. грн.).
Розділ 7 Програми доповнено пунктами 7.32, 7.33 та 7.34, в яких закладено виготовлення робочого проекту з поліпшення технічного стану та благоустрою озера по вул. Олександрівська (біля ЗОШ № 7) (90,0 тис. грн.) та виконання робіт з поліпшення технічного стану та благоустрою цього озера (1300,0 тис. грн.), а також розроблення проекту землеустрою та виготовлення робочого проекту будівництва сміттєпереробного заводу (1800,0 тис. грн.).
Відстояли священне ім’я героя України
Як «Ринок…» уже повідомляв в одному з попередніх випусків, у зв’язку з перейменуванням у Борисполі деяких вулиць і наданням їм славних імен героїв України у місті зчинилася антиукраїнська істерія. Особливо вона розгорілася навколо вулиці Степана Бандери. Тож противники цієї назви (читай — Української Самостійної Соборної Держави, за яку й боровся Степан Бандера) прийшли на сесію і стали вимагати від депутатів повернути їхній вулиці стару назву. Через ґвалт, який вони підняли (а це були переважно літні жінки), міський голова навіть був змушений оголосити 10-хвилинну перерву, яка затягнулася на півгодини.
Варто зазначити, що у відповідь на попереднє звернення згаданих осіб питання скасування нової назви було включене до порядку денного цієї сесії. У заготовленому проекті рішення про внесення змін воно звучало дещо по-дурному: «Внести зміни до рішення міської ради від 17.12.2015 № 42-2-VII «Про перейменування окремих вулиць, провулків, площі та водного об’єкту міста Борисполя», а саме виключити з рішення пункт 3». Тому міський голова виносив це питання на голосування двічі: перший раз — до перерви, а після — перед другим голосуванням — йому навіть довелося розтлумачувати непроханим гостям зміст голосованого питання.
Цікаво було спостерігати за цією антибандерівською делегацією під час самої перерви. Її представники пересварилися майже з усіма, до кого підходили — і до мера, і до його першого заступника, і до депутатів… При цьому час від часу вони підходили і до трибуни й випорожняли поставлені там пляшки з питною водою — майже всю воду видудлили — так їм, мабуть, у роті пересохло! 
Варто зазначити, що багатьох присутніх у залі людей найбільше здивувало інше: не з приводу підняття тарифів на газ, на електропостачання та інші комунальні послуги, не з приводу необґрунтовано завищеної плати за проїзд у транспорті та обмеженого проїзду у ньому пільговиків прийшли лементувати ці громадяни (якщо їх ще можна так назвати), а з приводу, що їм, бач, не подобається, яким священним ім’ям назвали міську вулицю, на якій вони проживають! Видно, економічна ситуація в країні їх цілком влаштовує!? 
Тож і депутати продемонстрували свою принциповість і вирішили «коней на переправі не міняти». Особливо, коли почули від одного з отих «делегатів» вигук: «Нє воюйте протів Рассії!». І жодна депутатська рука не піднялася за повернення старої назви — ні першого, ні другого разу! Поставили жирну крапку у цій трагікомедії голова Бориспільського осередку цивільного корпусу «Азов» Євген Тилко та депутат Ілля Луців, до округу якого і входить вулиця Степана Бандери.
«Назва вулиці Степана Бандери була прийнята нами на основі досягнутого консенсусу. Якщо ми підемо назустріч цим людям, то нам доведеться потім мати справу з мешканцями інших вулиць, які з якихось причини можуть бути незадоволені їхніми новими назвами і так само приходитимуть влаштовувати скандали. Але є відповідний закон України! Щодо вулиці Степана Бандери… Ви вже в курсі, що я трохи воював — у 25-ій бригаді ВДВ. Там було абсолютне представництво сходу України — хлопці з Донецька, Луганська та інших міст. Особовий склад називав себе бандерівцями. Ми всі разом, бандерівці, воювали проти «ДНР» і «ЛНР». Я так зрозумів, що  тепер ми маємо ще й «БНР»! Якби не було Степана Бандери, не було б УПА і не було б зараз України!», — наголосив депутат І. Луців. На жаль, промосковський вереск потенційних клієнтів СБУ заглушив завершальне речення його виступу.
Так само депутати відхилили повернення старих назв вулицям Симона Петлюри, Покровська та Вознесенська.
Вадим ШАПОШНІКОВ
 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.