(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Виставка бориспільця Сергія Дячука представлена у Києві

  • 30 березня 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 335
  • Автор: admin
  • 0
У Київському військовому ліцеї ім. Івана Богуна 28 березня відбулося відкриття виставки колажів співробітника філії «Сучасний Бориспіль» Бориспільського історичного музею Сергія Дячука «Воїни. Держава та військова еліта від Русі до України».
Підтримати бориспільського дизайнера приїхали директор столичного Музею книги та друкарства Валентина Бочковська, директор Бориспільського музею Наталія Йова та ін. Кобзар, заслужений артист України Тарас Компаніченко виконав ряд пісень, з якими йшли у бій Герої України різних історичних епох.
На виставці представлено близько 20 плакатів з портретами видатних Українців, які відіграли велику роль в історії становлення української держави. Серед них — Роман Шухевич, Степан Бандера, Богдан Хмельницький, Іван Мазепа, Іван Богун… На полотнах поряд з портретами відомих діячів зображені документи, клейноди, зброя, герби, інші символи тієї чи іншої епохи. На багатьох плакатах присутні писанки — символ незнищенності української нації, символ Життя. І хоча колажі не мають хронологічної послідовності, відчувається зв’язок воїнів багатьох поколінь українців, які боролися за незалежність своєї Батьківщини, відстоювали право свого народу на свободу у різні історичні часи.
Сергій Дячук навів окремі факти з історії України Доби Руїни, Української повстанської армії, періоду становлення УНР, зупинився на окремих постатях…
Виставка має на меті виховання патріотизму і гордості за наших Предків, які героїчно боролися за Україну. Вона перегукується із нинішньою війною на Донбасі: В експозиції представлені прапори волонтерів, світлини сучасних Героїв.
Для ліцеїстів виставка триватиме два місяці.П.М. Прикро, що на площі перед центральним входом Київського військового ліцею ім. Івана Богуна стоїть пам’ятник Суворову, хоча навчальний заклад було перейменовано ще у 1994 році. Погруддя Богуна розміщене у вестибюлі ліцею.

Лариса ГРОМАДСЬКА.

Фото автора

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.