(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Андрій Іллєнко: «Свобода» не голосуватиме за так званий новий уряд — вимагаємо перезавантаження влади!

  • 13 квітня 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 263
  • Автор: admin
  • 0
12 квітня 2016 року під час брифінгу в парламенті народний депутат України Андрій Іллєнко заявив, що «Свобода» не голосуватиме за так званий новий уряд. Націоналісти вимагають повного перезавантаження влади.
«Свободівець» наголосив, що останні два місяці українці перебувають в епіцентрі політичного абсурду. Влада, замість спиратися на думку людей у процесі виходу з політичної кризи, обрала шлях непрозорих корупційних домовленостей: «Нині бачимо апогей цього процесу — замість того, аби парламент затвердив низку простих і зрозумілих рішень, Верховна Рада намагатиметься розглянути питання про добровільну відставку Арсенія Яценюка, але, за наполяганням його фракції, до цієї постанови включено пункт, який скасує попереднє рішення парламенту про визнання незадовільною діяльності уряду. Це абсурд, бо депутатам пропонують одночасно і проголосувати за відставку Яценюка, і скасувати своє попереднє рішення, таким чином ніби визнавши, що уряд працював задовільно».
Парламентар підкреслив: без перезавантаження влади, змінивши лише певні прізвища в уряді, але не змінивши курс, якого дотримувався уряд, виходу з кризи не буде.
«Залишаються ті самі партії, що були засновниками попереднього уряду, тому сподіватися на нову якість роботи, на вихід із кризи — це щонайменше наївно. Ми вже неодноразово зверталися до чинних депутатів: ухваліть «свободівський» законопроект про повернення грошей з офшорів — це буде перший крок, аби наповнити українську економіку грошима, а не вимолювати чергові кредити. Та немає жодної реакції, бо знову перемогу здобуває кулуарність, махінації. Тому «Свобода» не голосуватиме за будь-який так званий новий уряд — ми вимагаємо повного перезавантаження влади! І я впевнений, що це єдиний легітимний шлях», — додав Андрій Іллєнко.

Прес-служба ВО «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.