(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Олег Тягнибок: Пам'ятник Мазепі — це осиковий кіл у груди «русскава міра» з його «пабєдобєсієм»

  • 11 травня 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 306
  • Автор: admin
  • 0
7 травня 2016 року очільник Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок відвідав Полтаву, щоби вшанувати Івана Мазепу. Лідер українських націоналістів взяв участь у відкритті пам’ятника видатному гетьманові. На Соборному майдані, де було встановлено монумент, зібралися тисячі полтавців і гостей міста. Серед них — відомі громадські та політичні діячі, вчені, учасники російсько-української війни.
Виступаючи на урочистому вічі, Олег Тягнибок наголосив, що пам’ятник Мазепі є осиковим кілком у груди «пабєдобєсію русскава міра»: «Пам’ятник Іванові Мазепі — це не просто величний постамент, це не просто фігура і скульптура. Мазепу варто розглядати не тільки в частині історичної справедливості, хоча це теж є важливо, а в частині того, якою має бути політика української держави — зовнішня і внутрішня, який має бути дух в української нації, який має бути наш шлях до завтрашнього дня. Факт встановлення пам’ятника Мазепі — це просто осиновий кіл у груди того «русскава міра» з його «пабєдобєсієм». Сам пам’ятник Мазепі і цей полтавський дух переростає в загальноукраїнський дух переможців. І це надзвичайно сильний удар всім тим кремлівським посіпакам, які завжди мріють знищити українську землю, завжди мріють українців перетворити у рабів і кріпаків, бо Москва розуміє, в чому є сила Мазепи. А вона не тільки в скульптурі — сила Мазепи є в тому дусі, що він творить досі.
Нині я бачу багато полтавських чиновників, що ще зовсім недавно знищували все, що пов’язане з Мазепою. Тепер вони ліктями проштовхуються, щоби першими покласти квіти Мазепі — тому, якого вони знищували ще кілька років тому. Власне, це і є «п’ята колона», яка надіслана Москвою, щоби знищувати все українське. Справжні вороги української нації досі перебувають у владних кабінетах».
Голова ВО «Свобода» у своєму виступі зауважив на тому, чому Москва далі так панічно боїться Мазепу. За словами націоналіста, гетьман показав правильну стратегію для України: «Іван Мазепа був творцем сучасної української геополітики. Його союз із Карлом ХІІ був не просто спробою врятувати Гетьманщину, врятувати Україну від ліквідації Петром І. Мазепа намагався створити (і створив фактично!) Балто-Чорноморську коаліцію проти Москви — об’єднання Гетьманщини, Швеції, Речі Посполитої та Османської імперії».
За словами Олега Тягнибока, Мазепа як перший реальний державник, хоч і допускався помилок, але мав на них право — на відміну від сучасних політиків, які наступають на ті самі граблі: «Так, тут під Полтавою, українці разом із союзниками програли битву. Але Кремль добре розуміє, що Мазепа отримав поразку не через військовий геній Петра, а через «гнилість» тодішньої еліти та через її роздільність Гетьман зробив ставку на старшину, яка частково залишилася на службі московського царя і воювала на його боці проти своїх, а не на народ, який мав пити за ним. Мазепа показав, хто наш союзник у цій священній війні з московською ордою. І ціною власної поразки виявив, хто заважає перемозі — п’ята колона Кремля в Україні. Цей ворог найпідліший, бо він роз’їдає країну зсередини. І саме цей ворог не дає нам перемогти зараз.
Зараз, замість московитів, роботу Петра І робить сама українська влада, яка, замість деолігархізації, обіцяної на Майдані, тільки поглиблює соціяльну прірву. Вона відкрито робить ставку не на українську націю, а на недолюстроване політичне болото та антинаціональний за своєю суттю олігархат, забуваючи підтверджену трагічним досвідом Мазепи істину: без соціальної революції немає національної. Без опертя на весь український народ немає перемоги. Іван Мазепа був першопрохідцем і він мав право на помилку. Але його не має сучасне керівництво України. Змушувати історію повторюватись, знову наступати на ті ж самі граблі — це злочин».

Прес-служба ВО «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.