(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Михайло Головко: «Голосування за зміни до закону про прокуратуру показало, що в країні відсутній парламент»

  • 18 травня 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 281
  • Автор: admin
  • 0
Те, що відбулося нині в парламенті, вкотре підтверджує: в країні відсутній найвищий законодавчий орган, а є звичайне збіговисько, яке виконує вказівки Банкової. Фарс, який відбувся під час ухвалення законопроекту про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо діяльності Генеральної прокуратури України, засвідчив, що в державі влада не дотримується ні Конституції, ні законів, ні реґламенту. Про це під час брифінгу у Верховній Раді України заявив народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Михайло Головко.
Націоналіст нагадав, що у вівторок цей документ не отримав підтримки парламенту, тому, відповідно до законодавства, не міг бути винесений на розгляд цієї сесії ради.
«Навіть не вдалося зареєструвати постанову, яка би заборонила підписати цей документ, ухвалений із порушеннями та «кнопкодавством». Ба більше, нині ми вкотре пересвідчилися, що в парламенті сформовано так звану «ширку» «Народного Фронту», БПП і колишніх «реґіоналів». Йде повна узурпація влади та реванш антиукраїнських сил», — зазначив Михайло Головко.

Прес-служба ВО «Свобода»

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.