(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Кримськотатарська співачка Джамала гідно представила Україну на Євробаченні-2016 і перемогла

  • 18 травня 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 304
  • Автор: admin
  • 0
«Песня про народ, который в поисках лучшей судьбы бросил свой дом» — так прокоментували пісню Джамали в російському ефірі. Ні, «шановні»! Ця пісня про вас! Про те, як ви в 1944 р. увірвалися на чужу землю, в чужий будинок і забрали його! Історію не перепишеш. І ви про це знаєте. Вам не соромно? Вас накриває злістю від пісні, яку Україна виконала на всю Європу, на весь світ! Все ваше зло обов"язково буде покаране!
У російському пабліку під час Євробачення творилося приблизно таке: «...Ыыыы, голоса нет! Чо за платье? Чо за конвульсии?». Мерзотні ви блазні!!!
А наша Джамала виступила просто неймовірно! Від її голосу — просто мурахи по шкірі. Від неї самої неможливо відвести погляд. Вона притягнула до себе всю увагу, не відпускаючи його до останньої ноти, до останнього стогону, до останнього плачу своєї пісні-молитви. І це було ідеально! Це було оригінально! …Для адекватних людей вона об"єктивно була кращою за багатьох, якщо не всіх. Ця пісня справді запам"ятається, на відміну від пачок однотипної «попси» з примітивними мотивчиками.
«... Вони приходять у ваш будинок,
вони вбивають вас і кажуть: ми не винні...» (з пісні).

Браво, Джамало!

Віра Гілевич
 ФБ­

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.