(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

«Штурм» відзначено за найкращу комплектацію протипожежного відділення

  • 25 травня 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 276
  • Автор: admin
  • 0

Молодіжна добровільна пожежна команда Бориспільського спортивно-патріотичного клубу «Штурм» вкотре радує своїми успіхами.

20 травня у Борисполі відбулися щорічні змагання\огляд протипожежних формувань міста та району, в якому взяли участь 27 команд. Змагання проходило в три етапи: огляд стану техніки та оснащення, пожежна естафета та бойове розгортання з подаванням двох водяних стволів від вододжерела. Бориспільська добровільна пожежна команда «Штурму» представила свої транспортні засоби, укомплектовані всім необхідним для гасіння пожеж та дій під час надзвичайних ситуацій.
«Як часто доводиться виїжджати на пожежі чи надзвичайні ситуації? Буває по-різному: трапляється — раз на місяць, а іноді й двічі на день, — розповів командир команди Андрій Макаров. — Сьогодні, наприклад, виїжджали: о 1 годині 5 хвилин ночі отримали повідомлення від диспетчера, що горить магазин «Золотий лев» на «Розвилці». Тобто вночі гасили пожежу, а зранку вже ось на змаганнях…»
Загалом хлопці отримали відзнаку «За найкращу комплектацію відділення пожежогасіння» та за 3 місце з бойового розгортання.

Мстислав КУТАЛО

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.