Україна — Сонячна країна.
Ми вогники. Ми світло  Ми іскри Джерела.
Покликані світити і жити для добра.
Покликані Любити і сіяти зерно,
В собі його зростити розкрить в собі Добро.
" /> Україна — Сонячна країна.
Ми вогники. Ми світло  Ми іскри Джерела.
Покликані світити і жити для добра.
Покликані Любити і сіяти зерно,
В собі його зростити розкрить в собі Добро.
" />
(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

У міській бібліотеці відкрилася виставка дитячого малюнку

  • 25 травня 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 248
  • Автор: admin
  • 0
Цим програмним віршем Катерини Поляруш розпочався 18 травня вечір відкриття виставки дитячого малюнку «Україна — Сонячна країна». Ведуча, бібліотекар Людмила Базікалова, наголосила, що виставка експонується напередодні святкування 25–ї річниці Незалежності нашої держави та присвячується цій даті. І переглянути її можна до 2 червня. Тут представлені роботи вихованців гуртків «Творча майстерня» та «Відкриття радості», що діють при загальноосвітній школі села Гора.
Ініціатором виставки є Катерина Поляруш, керівник гуртків, талановита творча особистість, художниця, поетеса, арт-терапевт, неодноразова учасниця бібліотечних та міських заходів. В експозиції також представлені її яскраві картини, виконані в техніці вітражного розпису.
Ми дізналися, чим художницю приваблює саме ця техніка і які можливості вона дає дитині для розкриття її особистості. Вона розповіла про особливості роботи з малечею, розкрила секрети своєї творчості. Окрім малюнку, молодий педагог використовує в роботі з учнями й інші засоби — ліплення, декорування, створення аплікацій. Важливу роль у навчанні Катерина надає усній народній творчості — легендам, казкам, притчам. Усе разом допомагає вихованню дітей в національних традиціях. Вона також прочитала власні поезії.
На зустріч зібралися учні Катерини Поляруш разом з батьками, друзі, учасники клубу митців Борисполя. З привітальним словом до присутніх звернувся заступник сільського голови Андріан Галач, який дав високу оцінку творчості мисткині, запевняючи у підтримці її діяльності.
З музичним вітанням перед присутніми виступила Тетяна Підгурська, член Національної спілки журналістів України. Наприкінці зустрічі гості з радістю отримали листівки-«щасливки» зі словами побажань, які підготували дітки — учасники виставки.

Жанна КРУЧИНІНА,
директор бориспільської МЦБС

Фото Т. Підгурської

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.
 
 


Газета «Ринок Бориспіль» © 2024