(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Міські новини

  • 25 травня 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 255
  • Автор: admin
  • 0

Прекрасному святу зашкодила негода

У Борисполі відзначили День вишиванки. З цієї нагоди 19 травня під стінами Будинку дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості та концерт, присвячений зазначеній темі. А на центральній площі народні майстри демонстрували свої роботи.
День вишиванки — недержавне свято. Тож варто віддати належне його організаторам. Адже без дітей, без підростаючого покоління це свято, мабуть, не мало би сенсу. А й справді, чому б українцям не носити вишиванки щодня? Хто не дає? Проте ті, хто задумував це свято, вочевидь, володіли ситуацією щодо рівня національної свідомості нашого народу. Тож і постав цей День як нагадування йому, а особливо шкільній молоді, що маємо своє національне вбрання, якого не повинні цуратися. Адже українська вишиванка — це прекрасний спосіб опору світовій глобалізації та розчиненню у натовпі одноманітного космополітичного «насєлєнія».
На жаль, цьому прекрасному заходу став на заваді дощ. Проте у бориспільців будуть ще нагоди вдягнути свої вишиванки. Найближча — етнофестиваль «Козацька варта», який проходитиме 11-12 червня на території, що на вул. Київський Шлях, 108 (поч. об 11 год).

Вадим ШАПОШНІКОВ

Бориспільські депутати взяли учаcть в обласній спартакіаді

22 травня 2016 року відбулася 5 обласна спартакіада серед депутатів обласної, міських (міст обласного значення), районних, сільських та селищних рад Київщини.
2-е місце з шахів зайняв Олег Верес, 4-е місце з шашок — Микола Степаненко. Команда з перетягування канату зайняла 5 місце (Є. Боженко, І. Луців, А. Пилипчук, В. Деркач, М. Шкоруп). Володимир Нагорний змагався у грі з настільного тенісу.

Мстислав КУТАЛО

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.