(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

ДВА ТАБОРИ — ДВА СВІТИ

  • 23 червня 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 295
  • Автор: admin
  • 0
У минулому числі «РБ» уже писалося про дивовижний фестиваль, який проходив у нашому місті під назвою «Козацька варта». Публікація викликала жвавий інтерес у наших читачів. Зокрема, цікавилися, хто долучився до організації такого фестивалю, хто фінансував цей захід… На ці запитання газеті відповіла голова ГО «Громада «Козацька варта» Людмила Кущ.

«Одні героїчно чекають, поки їм змінять життя на краще, — критикують, радять. Інші роблять, що вміють і що можуть. Одні за дарма робити нічого не будуть і вважають, що ніхто за дарма робити не буде, а як і буде, то він — дурень. Інші беруть і роблять, бо знають, що коли хочеш змін на краще, то маєш докладатися до цього. Одні мислять лише сьогоденням і особистим комфортом. Інші працюють не лише на сьогодення, а і на майбутнє.
Мабуть, одним складно порозумітися з іншими, і коли запитують, яка наша вигода в тому, що робимо, і чи нам платять, то хочеться розповісти про людей, які готували фестиваль.
Це члени громади міста і району. Неможливо сказати, що хтось один із сім’ї працював над підготовкою фестивалю, — задіяні були цілі родини членів організаційного комітету. Отже…
Олена Кравчун — заступник голови ГО «Громада «Козацька варта», прекрасна майстриня-лялькарка, педагог, голова спілки майстрів і просто дуже відповідальна і виважена людина. Бабуся шести внуків.
Олег Римар — підприємець, майданівець, волонтер, має менеджерські навички; там, де він з’являється, починають працювати ті ділянки роботи, які стояли.
Людмила Степанян — талановита художниця, дизайнер, педагог; три роки поспіль розробляла всю рекламну продукцію, логотип організації ГО «Громада «Козацька варта», має власну навчальну студію, де навчає діток і дорослих.
Олена Андрєцова — майстриня витинанок, яка постійно у пошуку нових творчих ідей, волонтер і просто «феєрверк ідей».
Сім’я Тименків з села Щасливе — це наші наукові консультанти, які в міру своєї зайнятості мають мало можливостей приїздити на наші зустрічі, тому спілкування проходить в телефонному режимі. Володимир Тименко — науковий секретар академії педагогічних наук. Валентина Тименко — науковець мовник.
Тетяна Литвиненко — педагог, цікава творча особистість. Мешкає в селі Вороньків. Тетяна — прихильниця здорового способу життя і на кожному фестивалі разом з донькою Надією частує гостей смачними трав’яними чаями.
Анатолій Коломієць — першим у місті розпочав допомагати бійцям 72 ОМБр у найскрутніший час. Його активна діяльність і стала початком роботи волонтерської організації «Територія підтримки».
Родина Глущенків. Батьки п’яти дітей. Мама Наталя потай від чоловіка стала возити волонтерську допомогу бійцям АТО, потім естафету перейняв чоловік Олександр. Це подружжя знаходить час не лише для виховання дітей і роботи, а й для волонтерської діяльності.
Катерина Устименко — фаховий психолог. Дуже добре, що у нашому місті є фахівці такого рівня. Це людина, яка постійно удосконалюється у своїй спеціальності, якій не байдуже майбутнє нашого міста, ініціативна творча особистість, сильна жінка.
Євгеній Ломака — керівник військово-патріотичного клубу «Буривітер». Активно працює над розвитком клубу. Його учні кожного року проводять майстер-класи на фестивальному майданчику.
Тетяна Деркач — психолог, мама трьох дітей. Відповідальна, завжди прийде на допомогу. До нашої команди долучилася нещодавно, але маємо надію на подальшу співпрацю.
Ще про багатьох людей хотілося б розповісти. Хочемо висловити вдячність людям та установам, які надали нам фінансову підтримку, завдяки яким ми змогли розпочати свою роботу над підготовкою фестивалю. Це ПП «Бухгалтер», БФ «Логістикка», М. І. Степаненко та інші.
Активно до підготовки фестивалю долучилися Вечірня школа, на території якої і проходив фестиваль, Ліцей «Дизайн-освіта», який щороку допомагає у підготовці фестивалю, ЗОШ № 6, Школа туризму і краєзнавства, Бориспільська музична школа. Це стало можливим завдяки співпраці з керівниками цих закладів. Також надавали підтримку заклади управління культури: КМК «Академ», Будинок культури, Бориспільський музей та спілка майстрів, а також комунальні установи.
Інформаційну підтримку надавали місцева преса та телебачення.
Це говорить про те, що громада Бориспільщини може працювати на благо суспільства. Тож маємо надію на подальшу плідну співпрацю», — зазначила пані Людмила.

Підготував до друку
Вадим ШАПОШНІКОВ

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.