(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Андрій Іллєнко: Московський патріархат має вести хресний хід на Кремль і там молитися за мир на Донбасі

  • 20 липня 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 138
  • Автор: admin
  • 0
«Іти на Київ хресним ходом, який проводить Московський патріархат, аби у столиці України «молитися за мир» — це щонайменше лицемірство і, без сумніву, чергова провокація Кремля. Не Київ розпочав цю війну — бійню розпочала й продовжує Москва та її маріонетки в Україні, включно з посіпаками у церковних рясах. Якби це був щирий похід за мир — московські попи мали би його вести до московського Кремля і там молитися за припинення війни. А коли це роблять у Києві — це провокація. Тому ми маємо бути до цього готові, а державні органи, відповідні структури мають на це свавілля адекватно відреагувати». Про це 14 липня 2016 року під час брифінгу в парламенті заявив народний депутат від ВО «Свобода» Андрій Іллєнко.
Націоналіст констатував, що окрім військової, інформаційної, гуманітарної агресії Москва посилює агресію проти України на церковно-конфесійному фронті.
«Уже кілька днів триває так званий хід Московського патріархату на Київ, що нібито має завершитися у столиці «молитвою за мир на Донбасі». Але це не що інше, ніж зрежисована в Кремлі провокація. Учасники ходу використовують антиукраїнську символіку — георгіївські стрічки, портрети російського імператора Ніколая ІІ, дуже багато так званих прочан у камуфляжі схожі на якусь організовану охорону.
Це все нагадує картину Донбасу навесні 2014 року, коли розпочиналися акції сепаратистів, коли під схожими гаслами та з такою ж символікою виходили особи, які згодом блокували українські військові колони, ставали осередком, що еволюціонував у озброєні загони сепаратистів, найманців та російських окупантів. Відомі й факти ведення в Україні представниками Московського патріархату відвертої антиукраїнської пропаганди, співпраці з бойовиками на окупованих територіях. Навіть у парламенті, коли тут були присутні делегати усіх церков України, представники Московського патріархату єдині не підвелися, аби вшанувати пам"ять українських воїнів, загиблих у боротьбі з окупантом на Донбасі», — нагадав Андрій Іллєнко.
Парламентар констатував, що акція Московського патріархату — це провокація, яка без реагування влади може призвести до великих проблем: «Свобода» закликає СБУ, МВС, усі дотичні органи дати адекватну реакцію на дії московської п"ятої колони. Саме такі провокації ведуть до великих проблем, бо Кремль не гребує жодними методами і засобами у війні з Україною».

Прес-служба ВО «Свобода»

svoboda.org.ua/news/events/00109615

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.