(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Новини звідусіль

  • 27 липня 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 240
  • Автор: admin
  • 0

Газ для українців знову подорожчає

Співголова Фонду енергетичних стратегій Дмитро Марунич переконаний, що найближчим часом вартість газу для українців буде змінюватись і залежатиме цей процес від двох чинників: ціни газу на хабі та курсу нацвалюти. Про це він розповів в інтерв’ю «Голосу столиці».
«Якщо курс національної валюти буде знижуватися або ціна на газ в Європі зростатиме, Кабміну доведеться переглядати ціни для населення у бік підвищення», — зауважив Марунич і додав, що корегувати вартість газу зможуть навіть поквартально.
«У Кабміні мають намір корегувати ціни на газ для населення поквартально — у бік підвищення або зниження. Просто в даний час, якщо не купувати російський газ, то підстави для зниження ціни на реверсний газ і, відповідно, продажу його тут усередині країни, різним категоріям споживачів, не існує», — повідомив Марунич.
За словами експерта, якщо б російський газ стали купувати в третьому кварталі, то можна було б знизити ціну на кілька відсотків, в межах 250–300 грн. за 1000 куб. м.
Нагадаємо, українці виступили проти підвищення вартості газу та «комуналки», назвавши свій протест «Тарифним майданом».

zik.ua

У Кувейті побито світовий рекорд спеки

У четвер, 21 липня, в Кувейті було зафіксовано абсолютний світовий температурний рекорд. Так, стовпчики термометрів показали +54 °С! Попередній рекорд належав Долині Смерті і був встановлений 30 червня 2013 року.
Спекотно було не тільки в Кувейті: в сусідньому місті Басра була зафіксована температура повітря +53,4 °С.

meteo.ua

Київ «звільнять» від маршрутних таксі

Замість незручних «Богданчиків» на вулицях Києва вже найближчим часом курсуватимуть великі та зручні автобуси. Міська влада вирішила, що кияни заслуговують на комфортні поїздки в громадському транспорті, тому із столиці поступово зникатимуть звичні для мешканців маршрутні таксі.
За словами члена постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв’язку та реклами і голови Подільської РДА Валентина Мондриївського, жоден столичний нардеп тепер не погодиться на закупівлю несправної техніки та ще й за великі бюджетні кошти.
«Ніхто зараз свій підпис не поставить під документом, де йтиметься про купівлю техніки на сотні мільйонів, яка має слугувати 5 років, але яка через 2 роки слугувати перестане», — зазначив Мондриївський і додав: із вулиць Києва виведуть «Богданчики».
«Узагалі, позиція міста така, що «Богданчики», навпаки, повинні піти. Мають курсувати великі автобуси», — додав глава Подільської РДА під час інтерв’ю для видання «Главком».
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Поділ повністю очистять від МАФів: демонтують навіть ті споруди, які працюють законно.

newskraine.com.ua

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.