(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Шахи. Важливий хід від міськради

  • 27 липня 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 252
  • Автор: admin
  • 0
По-господарськи поставилася Бориспільська міська рада до відзначення Міжнародного дня шахів, виділивши кошти на капітальний ремонт Шахового клубу «Поєдинок», що на вул. Європейська, 6, і відремонтувавши його.
На урочистому відкритті лунали подяки на адресу депутатського корпусу, а міський голова урочисто перерізав стрічку перед входом до оновленого приміщення. Тут тепер справді гарно і затишно. Нові шахові фігури і дошки, сучасні шахові годинники, оновлена сантехніка та туалет.
На ремонт шахового клубу було виділено 242 тисячі гривень, 24 з яких — на основний інвентар. Тож користуючись нагодою, депутат міської ради від ВО «Свобода» , відомий у місті шахіст Олег Верес запросив міського голову Анатолія Федорчука присісти за стіл з оновленим інвентарем і зіграти символічну партію… Згодом естафету перейняли й інші любителі шахів, влаштувавши між собою турнір.
Як повідомив газеті «РБ» Олег Верес, на час відкриття оновленого «Поєдинка» ще не всі види ремонтних робіт були завершені. Проте шахіст також висловив подяку всім депутатам міської ради, які підтримали виділення коштів з міського бюджету на капремонт шахового клубу. І констатував, що зроблено ще один крок для подальшого розвитку цієї гри у нашому місті.

Вадим ШАПОШНІКОВ

Фото автора

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.