(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

СКАНДАЛЬНИЙ ХРЕСНИЙ ХІД УПЦ МП ПІД БОРИСПОЛЕМ ЗУСТРІЛИ ЯЙЦЯМИ

  • 27 липня 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 248
  • Автор: admin
  • 0
У понеділок, 25 липня, скандальна хресна хода дісталася до Борисполя. На в’їзді до міста учасників ходи приготувалися зустріти кілька десятків протестуючих активістів і ще більша кількість різноманітних силовиків-нацгвардійців та поліціянтів, яких поставили, щоб перешкодити можливим сутичкам.
Колона людей, попереду якої йшли священики УПЦ Московського патріархату, підійшла до кордону правоохоронців. Після нетривалого спілкування з силовиками учасники хресної ходи звернули в бік Броварів. При цьому протестувальники стали через спини силовиків, які відтіснили їх від учасників ходи, закидати промосковських хресноходців яйцями і пластиковими пляшками. Тривало це не більше кількох хвилин, після чого учасники хресної ходи в щільному кільці правоохоронців вирушили далі.
Нагадаємо, 22 липня відбулося позачергове засідання Бориспільської міської ради з приводу т. зв. Хресної ходи миру Української Православної Церкви (Московського Патріархату) через місто Бориспіль. На відкрите засідання прийшли як прихильники, так і противники того, аби хода йшла через наше місто, зокрема духовенство УПЦ (МП), а також учасники АТО, волонтери та громада міста. Засідання було не простим та емоційним. У результаті обговорення майже одноголосно депутатами було прийнято рішення від 22 липня 2016 року № 864-12-VIІ «Про заборону Хресної ходи миру Української Православної Церкви через місто Бориспіль» з метою уникнення провокацій, міжконфесійних конфліктів, масових заворушень та недопущення транспортного колапсу.

Джерела та фото: apostrophe.com.ua,
borispol-rada.gov.ua
 

Інша думка

100 %

Ця хода відбувається щороку, в тому числі і в роки війни. Багато хто про неї чув? Я ні. Що таке 30 тис. учасників для загальноукраїнської акції в майже 40-ка мільйонній державі? Нічого! На столичні концерти на площах збирається в рази більше. Зараз Кремль з цього вирішив зробити грандіозний лайноворот (хоч би без крові обійшлось!).
Перше правило PR: якщо не хочеш допомагати супернику з поширенням інформації, яку не маєш можливості зупинити й адекватно перекрити своєю — не поширюй. Іґнор — краща зброя в таких випадках (що не виключає правомірні дії силовиків із захисту громадян і проти сепаратизму).
Я думаю, що хресноходці щасливі від того, що в них летять яйця, а противники аж піною виприскують свою ненависть. Перші відчувають себе мучениками серед одержимих бісами. Все, що їх не вбиває — додає їм сили. А якщо вбиває, то додає «святої жертовності», яка ще й «воскреснути» може. Влада поки діє технічно, мені подобається. А людей, які на повному серйозі протестують, трохи шкода, бо виглядають вони, як православні біля гей-параду. Нашо воно їм треба?

Bogdan Glowacki
ФБ

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.