(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

То хто ж у нас очільник міста?

  • 03 серпня 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 228
  • Автор: admin
  • 0

У своєму попередньому числі «РБ» подавав інформацію про відкриття після капремонту міського шахового клубу «Поєдинок», де згадував про символічну гру в шахи між відомим у місті шахістом, депутатом Бориспільської міської ради від ВО «Свобода» Олегом Вересом та міським головою Анатолієм Федорчуком (замітка «Шахи. Важливий хід від міськради»). З етичних міркувань автор не став зауважувати на тому, хто ж тоді програв, сподіваючись, що й журналісти інших ЗМІ оминуть увагою цей дріб’язок. А ось, наприклад, газета «Трудова слава» не оминула, причому з точністю до навпаки.

У тій партії здобув перемогу Олег Верес. Протистояння справді тривало хвилин 10. І робити з того якусь сенсацію «Ринок…» не став, оскільки бачив у такому результаті вказаної гри певну закономірність. І можливо, цей факт і надалі залишився би поза увагою читацької аудиторії, якби не цей абзац у «Трудовій славі» за 22 липня 2016 р. Так, у статті Яніни Сурми «З новими шахами до нових вершин» читаємо: «Право першим зіграти партію надали А. Федорчуку, конкуренцію якому склав депутат Олег Верес. У 10-хвилинній боротьбі перемогу здобув очільник міста».
Відразу ж спростую, що ніхто нікому ніякого «права» «першого» чи «другого» тут не збирався надавати чи не надавати! Олег Олександрович по-дружньому запропонував міському голові «освятити» оновлене приміщення клубу у такий спосіб. І все!
Проте у «ТС» це був «повний абзац»! І після прочитання у мене, як в очевидця вказаної події, виникли відразу ж запитання: то хто ж у нас — очільник міста? Може, я щось пропустив, будучи у відпустці? Чи це такий «прогин» провладної газети перед одним зі своїх панів? А може, таким чином прозваний у народі «брехунець», де нині бракує чесних журналістів, і нині намагається тримати таку марку, не бажаючи ставати незалежним виданням? Хтозна…
Проте автору цих рядків хочеться бачити і в цьому позитив. Адже не виключено, що наведена цитата Яніни Сурми могла бути й знаком Господнім — що грали не суперники, а таки конкуренти і що перемогу здобув справді очільник міста… майбутній…

Вадим ШАПОШНІКОВ

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.