(04595) 6-69-04
(067) 404-24-62
 Виходить - з червня 2002 року.     Тираж - 10`000 примірників
  Розповсюджується - безкоштовно в м.Борисполі
  Містить - авторські статті, оголошення, рекламу

Пожежники з поставленими учбовими зaвданнями справилися

  • 11 серпня 2016
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 133
  • Автор: admin
  • 0
Газеті «Ринок…» ситуацію прояснив командир добровільної пожежної команди ГО СПК «Штурм» Андрій Макаров: «За викликом, який надійшов нам від диспетчера Бориспільської державної пожежної частини № 23, ми відіслали нашу команду і техніку на умовну пожежу у школі № 6, що «сталася» на першому поверсі у кабінеті хімії площею 150 квадратних метрів. По прибуттю тут уже працювали два відділення ДПЧ-23. Нашим завданням було «зрізати» ґрати з вікна кабінету хімії, прокласти п’ять рукавів і подати ствол на гасіння та охолодження приміщення».
Зі своїм завданням хлопці справилися. Навіть клумбу під вікном не потоптали. По виконанню намічених завдань керівництво ДПЧ-23, вишикувавши пожежників, підвело підсумки навчання, відзначивши також і зусилля добровільної пожежної команди. Адже може статися і кілька пожеж одночасно, і тоді допомога такого додаткового підрозділу, як ДПК «Штурм», буде гостро необхідною...
Як уже всі зібралися від’їжджати, один із добровольців звернув увагу на своєрідну огорожу з труб, що відділяє старе подвір’я школи від нового. У разі справжньої пожежі, якщо біля центральних воріт школи будуть на стоянці автомобілі, у двір ЗОШ № 6 пожежні машини не зможуть заїхати, зазначив він. Отже, є сподівання, що керівництво вказаної школи прийме це зауваження до уваги.

Вадим ШАПОШНІКОВ

 
Залишити відгук  ↓
 
Відгуків ще не було.